ALT KATEGORİ
290,44 TL KDV Dahil
799,99 TL KDV Dahil
242,63 TL KDV Dahil
729,99 TL KDV Dahil
239,90 TL KDV Dahil
729,99 TL KDV Dahil
279,56 TL KDV Dahil
949,99 TL KDV Dahil
239,18 TL KDV Dahil
729,99 TL KDV Dahil
193,77 TL KDV Dahil
629,99 TL KDV Dahil
414,66 TL KDV Dahil
1.259,99 TL KDV Dahil
449,99 TL KDV Dahil
909,99 TL KDV Dahil
199,40 TL KDV Dahil
629,99 TL KDV Dahil
236,12 TL KDV Dahil
839,99 TL KDV Dahil
334,53 TL KDV Dahil
909,99 TL KDV Dahil
302,60 TL KDV Dahil
979,99 TL KDV Dahil
251,23 TL KDV Dahil
769,99 TL KDV Dahil
449,99 TL KDV Dahil
909,99 TL KDV Dahil
529,99 TL KDV Dahil
1.139,99 TL KDV Dahil
314,99 TL KDV Dahil
699,99 TL KDV Dahil
414,66 TL KDV Dahil
1.259,99 TL KDV Dahil
394,37 TL KDV Dahil
1.259,99 TL KDV Dahil
489,99 TL KDV Dahil
979,99 TL KDV Dahil
314,85 TL KDV Dahil
979,99 TL KDV Dahil
Toplam 30 / 273 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Konfor ve Şıklığı Bir Araya Getiren Bikini Külot Modelleri

 

Yaz mevsimi gelip plajlar dolmaya başladıkça kadınlar da bikini külot modelleri hakkında araştırma yapmaya başlar. Ancak ideal bikiniyi bulmanın belli başlı yolları vardır. Bu yollar doğrudan sizin kendinizi keşfetmenizle alakalı olup güzelliğinizi taçlandırmanız için öğreneceğiniz bilgilerle alakalıdır. Eğer vücut tipiniz ve ten renginizle uyumlu bikiniyi bulursanız kendinizi tanımış olmanın yanı sıra attığınız her adımda üzerinizdeki cezbedici havayı hissedebilirsiniz. Yaza attığınız adımda size eşlik edecek bikini çeşitleri için siz de https://www.cottonhill.com.tr/ ’den yardım alabilirsiniz.

 

Cottonhill Bikini Külot Modelleri ve Özellikleri

 

Üretim malzemesinden kesimine, beden aralığından renk çeşitlerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan Cottonhill zengin kadın bikini külot modelleri kreasyonunu oldukça uygun fiyatlara sizin beğeninize sunar. Bu sayede hangi vücut tipine sahip olursanız olun, Cottonhill ile kendiniz için en uygun bikiniye sahip olabilirsiniz.

Geniş model aralığı içerisinde başlıca yüksek bel bikini modelleri, dantelli ve basic modeller yer alır. İz yapmayan lazer kesim teknolojisiyle üretilen bikini çeşitleri ise kadınların giydiği zaman süresince kasıklarında oluşabilecek yaralanmaların önüne geçer.

 

Bikini Külot Modelleri Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 

Gün geçtikçe değişen ve birbirinden farklı çeşitlerin üretildiği moda dünyasında, kendiniz için ideal bikini takımı modelleri arayışınızda satın alacağınız parçanın sizinle olan uyumuna dikkat etmeniz gerekir. Bahsi geçen parça uyumu vücut tipinizin yanı sıra ten ve saç renginize göre de değişiklik gösterir.

Mayo ve bikini seçimi, vücut hatlarınızı ortaya çıkarma konusunda oldukça önemli bir yere sahiptir. Giydiğinizde tüm vücudunuzu sergileyeceğiniz plajlarda, mayo ve bikini seçiminiz sizin nasıl bir görünüm kazanacağınızı da doğru oranda etkiler. Dolayısıyla mükemmel bir vücuda sahip olsanız bile kötü bir mayo ya da bikini seçimi ile hedeflediğiniz etkiyi yakalayamaya bilirsiniz. Bu yüzden vücudunuzu iyi tanıyor ve biliyor olmanız oldukça önemlidir.

İnternetten alışverişin daha yaygın olduğu günümüzde alıcılar, satın alacakları ürünü ne yazık ki önceden deneme haklarına sahip değildir. Bu yüzden hangi beden kendilerine ait, sorusuna zaman zaman cevap bulamadıkları olabilir. Ancak mayo ve bikini satın alacakken bu soruyla başı dertte olanlar, hiç merak etmeden kendi bedenlerinden bir beden küçük ürünü satın alabilir. Çünkü deniz suyunun mayo ve bikiniler üzerinde genişletici bir özelliği bulunduğu bilinen bir gerçektir.

Deniz suyunun genişletici özelliğine karşılık bikini satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden biri de mayo ve bikininizin kumaşıyla alakalıdır. Çünkü kalitesiz bir ürünle denize ya da havuza girerseniz havuz suyu klorlu, deniz suyu ise tuzlu olduğu için giysinizin rengi zaman içinde solar. Her sene farklı modeller moda olsa da birçok kişi aslında mayo ve bikinilerini yıprandığı için değiştirir. Güneş kremleri, havuz içindeki klorlu su, tuzlu deniz suyu ve güneşten kaynaklanan yüksek UV ışıkları mayo ve bikiniler üzerinde yıpratıcı bir etkiye sahiptir. Bu yüzden düzenli ve yoğun bir şekilde yüzen biriyseniz yüzde 100 polyester içerikli mayo ya da bikini satın almanız önerilir.

 

Vücut Tipine Göre Bikini Külot Modelleri

 

Bikini satın almak istediğinizde eğer üzerinize tam olarak uyan bir parça alırsanız bikininizin yıpranmasını engellemiş olursunuz. Bunun için mevcut vücut ölçülerinizi bilmek kadar alışverişe çıkmadan önce ideal tokluğa sahip olmanızda fayda var. Çünkü tok ve aç olmak, ister istemez vücut ölçülerinizde değişkenlikler doğurduğu için yanılmalar ortaya çıkabilir.

Bikini seçiminde vücut tipine bağlı olan bir diğer seçim kriteri de bikininin üzerindeki renk ve desenlerden kaynaklanır. Açık renkler, büyük desenler, enine çizgiler sizi kilolu gösterirken; koyu renkler, küçük desenler ve dikine çizgiler zayıf görünmenize yardımcı olur.

Büyük göğüslere sahip kadınlar üçgen bikini modelleri ve beyaz bikini modelleri yerine göğüs toparlayıcı modellerden yararlanarak balenli modellere yönelebilir. Küçük göğüslü kadınlar ise içi pedli ya da push up’lı toparlayıcı bikini modelleri uygun olabilir. Üstelik üçgen bikinileri çok rahat bir şekilde kullanabilme imkanına sahipken, brazilian bikini modelleri gibi boyundan bağlanabilen yahut açık bikini modelleri gibi parçaları da giyebilir ve böylece göğüslerini daha büyük gösterme şansına sahip olabilirler.

Geniş kalçalara sahip olan ya da basen problemi yaşayan kadınlar ise koyu ve renksiz ayarlanabilir bikini altlarını tercih edebilir. Buna ek olarak göbek probleminden mustarip kadınlar desensiz, düz bikinilere yönelerek, göbek saklamak ve hafif kontrol amacıyla beli katlanabilir bikini altlarını inceleyebilir.

Oval vücut tipine sahip olan; göğüsleri büyük, alt bedenleri yuvarlak ama kalçaları dar kadınlar, avantajlı bölgelerini rahatlıkla ön plana çıkararak bacaklarını vurgulayabilir. Bu vücut tipine sahip kadınlar bikini modellerinin yanı sıra mayokini ve mayo çeşitlerini de rahatlıkla tercih edebilir. Renk seçimi konusunda herhangi bir kısıtlanma durumları olmasa da geri plana atılmak istenen bir bölge olduğunda bu durum koyu renkler aracılığıyla sağlanabilir. Dolayısıyla oval hatlara sahip olan kadınların kendi vücut tiplerine uygun bikini tercihi yapması önem taşır. Çünkü bu vücut tipine sahip kadınlar doğru model aracılığıyla daha alımlı görünme şansına sahiptir.

Göğüsleriniz büyükse ve göğüslerinizi saklamak istiyorsanız üçgen bikinilerden kaçınmanız gerekir. Ayrıca bikini üstlerinin altlara göre daha koyu renklere sahip olması göğüslerinizin normalden daha küçük görünmesini sağlar. İri göğüslere sahip kadınlara, daha estetik bir görüntü için kesimi fark etmeksizin balenli modelleri tavsiye edilir.

 

Elma Vücut Tipine Göre Bikini Külot Modelleri Nasıl Seçilir?

 

Omuz ve göğüs çevresinin kalça çevresinden daha büyük olduğu elma tipi vücutlarda, daha dengeli bir görünüm yaratmak için kalçaları ön plana çıkaracak bikini modelleri tercih etmeniz gerekir. Geniş omuzlu ve büyük göğüslere sahip olan kadınlar, üst kısmı daha koyu renkli, altıysa desenli olan bikinileri seçtiklerinde dikkati göğüslerinden alıp kalçalarına doğru verebilir. Ayrıca V yakalı, halter modeli ve kalın askılı bikiniler de göğüslerin daha şekilli görünmesine yardımcı olur.

Omuzları geniş fakat küçük göğüslere sahip olan kadınlar, üst kısmı hareketli; fırfırlı, yatay çizgili, püsküllü ve parlak modelleri seçtiklerinde, üst kısımlarını daha hacimli gösterme imkanına sahiptir. Ayrıca, bağlamasını dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz ipli bikini altları geniş kalçalı kadınlar için idealdir. Göğüsleri küçük, kalçaları geniş olan kadınlar için takılıp çıkarılabilen destekli ya da fırfır detaylı bikini üstleri tavsiye edilmekle birlikte üstü açık renkli altı koyu renkli çeşitleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 

Armut ya da Üçgen Vücut Tipine Göre Bikini Külot Modelleri Nasıl Seçilir?

 

Armut ya da üçgen vücut tipi genellikle kalça genişliği omuz genişliğinden fazla olan kadınlara ait olduğundan, burada kalçayı daha şekilli gösterecek bikini takımı arayışında olunması gerekir. Bu konuda, kalçayı şekilli göstermek için koyu renkli ve toparlayıcı alt modeller oldukça yardımcı bir role sahiptir. Üst vücut içinse dolgulu, straplez ya da leopar bikini modelleri dahil tüm desenli parçalar dikkati bu bölgeye çekmekte oldukça iyi bir başarı sağlar. Buna ek olarak parlak renkli üstleri kombinleyebileceğiniz koyu renkli altlar ya da renk bloklu mayo bikini modelleri vücudunuzun görünümünde orantıyı yakalamanıza yardımcı olur.

 

Kum Saati Vücut Tipine Göre Bikini Külot Modelleri Nasıl Seçilir?

 

Bikini seçimi dahil tüm giyim çeşitleri konusunda en şanslı grup olan kum saati vücut tipine sahip kadınlar bu konuda çoğu zaman bir sorun yaşamaz. Bu yüzden kum saati vücut tipine uyan kadınlar, birkaç noktaya dikkat ettikleri sürece cesur bikini modelleri dahil tüm parçaları uyumlu bir şekilde giyebilir.

Kum saati vücuda sahip kadınların ince bir bele sahip oldukları için bellerinin kıvrımını en güzel şekilde sergileyecek bikini çeşitlerini tercih etmeleri önerilir. Bu yüzden desen ve renk konusunda her ne kadar özgür olsalar da modeller konusunda biraz kısıtlanabilirler. Çünkü halihazırda orantılı bir vücuda sahipseniz bu görüntüyü bozacak ya da dikkat dağıtacak geniş üst parçalarından ve üst bölgenizi daha kısa gösterebilecek yüksek belli alt parçalardan uzak durmanız gerekir. Son dönemlerde oldukça revaçta olan örgü bikini modelleri de kum saati tipi vücuda sahip kadınları orantılı ve oldukça şık gösterdiği için tavsiye edilen parçalar arasında yer alır.

 

Dikdörtgen Vücut Tipine Göre Bikini Külot Modelleri Nasıl Seçilir?

 

Dikdörtgen vücut tipine sahip kadınlar diğer kadınlara nazaran daha marjinal modelleri giymeye müsait bir yapıya sahiptir. Bu yüzden onların vücutlarına hareket katacak, daha kıvrımlı gösterecek ve farklı bölgelerini ön plana çıkaracak çeşitler tavsiye edilir. Fantezi bikini modelleri gibi daha birçok alışılmadık model bu vücut tipi için biçilmiş kaftandır.

Sıkıcı ve düz tasarımlardan uzak durması önerilen dikdörtgen vücut tipine sahip kadınların göğüs bölgelerini ön plana çıkaracak bikini modellerini tercih etmeleri önerilir. Çünkü üst bölgelerini geniş gösteren bikini üstleri, aynı zamanda bellerinin daha ince görünmesini sağlar.

Dikdörtgen vücut tipine sahip kadınlara önerilen bir diğer kritik tavsiye ise mayo giymekten uzak durmalarıdır. Çünkü bikini gibi parçalı modeller vücutta farklı bölgeleri öne çıkarma imkanı sunarken, mayolar genellikle tüm üst vücudu sardıkları ve düz bir şekilde aşağıya indikleri için bikinide olduğu gibi istenilen hedefin tam tersini sunabilir.  

  

Saç Rengine Göre Bikini Külot Modelleri

 

Tıpkı ten rengi uyumunda olduğu gibi saç rengine uygun bikini modelini seçebilmek için de renk kontrastının yaratılması gerekir. Sarı saçlı bir kadının beyaz gibi açık ve nude tonlar yerine siyah, yeşil ve kırmızı gibi daha koyu tonları tercih etmesi önerilir.

Aynı durum koyu saç rengine sahip olan kadınlar için de geçerlidir. Eğer siyah saçlara sahipseniz bikini seçiminizi de saç renginize karşıt olan bir renge uygun olarak seçmeniz gerekir. Yani siyah saçlı kadınlar beyaz saçlı kadınların aksine beyaz gibi açık nude tonları tercih ettiğinde daha uyumlu bir kombin yakalama şansına sahip olacaktır.

Kızıl gibi sonradan değiştirilebilen saç renklerinde ise ten renginize uygun olarak desenli modelleri tercih edebilirsiniz. Vücut tipiniz, ten ve saç renginiz giydiğiniz bikini üzerinde simetrik bir kontrast oluşturabiliyorsa bir sorun yok demektir. Aksi takdirde ortaya estetikten uzak, bizzat sizin için irite edici bir görüntü çıkar.

 

Ten Rengine Göre Bikini Külot Modelleri

 

Bikini kombini oluştururken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de ten rengi uyumudur. Zira beyaz tenli bir kadına çok yakışan bir bikini, esmer ya da siyah bir kadında aynı uyumu sağlayamayabilir. Kendi teniniz için en uygun bikiniyi ise aşağıdaki bilgiler ışığında bulabilirsiniz.

 

Beyaz Tenli Kadınlar İçin Bikini Külot Seçimi

 

Beyaz tenli kadınlar için mayo, bikini ve pareo seçiminde ciltle kontrast oluşturmak büyük bir öneme sahiptir. Bu yüzden açık renk tenine zıt olarak koyu parçalar tercih edilebilir. Bikini ve mayo önerilerinde siyah renk öne çıksa da lacivert, koyu yeşil ve kırmızı bikini modelleri de beyaz tenli kadınlara yakışan parçalar arasındadır. Çünkü açık tenlilerde beyaz ve nude tonları istenilen görüntüyü veremediği için tercih edilmesi önerilmez.

 

Koyu Tenli Kadınlar İçin Bikini Külot Seçimi

 

Özellikle yaz aylarında, koyu-esmer ten rengine sahip kadınlar, açık tenlilere nazaran çok daha kolay bir şekilde bronzlaşır ve bu değişimi ön plana çıkarıp, vurgulamak ister. Koyu ten renginde, mayo ve bikini seçiminde en çok tercih edilen ve rağbet gören parçalar arasında sarı ve beyaz bikini modelleri yer alır. Buna ek olarak daha iddialı olmak isteyen kadınlar için kırmızı ve açık mavi tonlar da idealler arasındadır. Parlak ve fosforlu, cesur bikini modelleri de esmer kadınlar için önerilen seçeneklerdendir.

 

Parlak ve Altın Sarısı Ten İçin Bikini Külot Seçimi

 

Parlak ve altın sarısı tene sahip olan kadınlar için henüz yeterince bronzlaşmadan koyu renk bikini modelleri kullanmaları tavsiye edilmez. Ancak bronzlaştıktan sonra oldukça geniş bir renk yelpazesine sahip olan parlak tenli kadınlar, bu konuda beyaz ve koyu tenli kadınların aksine oldukça kreatif giyim seçeneklerine sahiptir.

 

Boya Göre Bikini Külot Modelleri Nasıl Seçilir?

 

Boya göre yapılacak olan bikini seçiminde göz yanılmaları üzerinden gitmek ihtişamınızın bozulmasının önüne geçer. Vücut tipinizin yanı sıra eğer uzun boya ve bacaklara sahipseniz dikey çizgili ve oyuklu mayo bikini modelleri tercih etmeniz önerilmez. Çünkü halihazırda uzun boy ve bacaklara sahip olanları, dikey çizgiler olduğundan daha uzun göstererek ortaya asimetrik ve estetikten uzak bir görüntü çıkmasına sebep olur. Dolayısıyla canlı ve basit desenlere sahip modeller size daha çok yakışır ve üst bölgenizle de uyumlu bir kombin oluşturma imkanına sahip olursunuz.

Kısa gövdeye sahip kadınlar düşük belli altlar ve halter yaka tarzı üstler giyerek göğüs hatlarını olduğundan daha uzun gösterme imkanına sahiptir. Üstelik bel bölgelerini daha uzun, göğüs kısımlarını daha geniş gösterdiklerinde gövdelerinin kısa oluşu o kadar da göze batmaz.

Kısa bacaklı kadınlar için dikey çizgili ve oyuklu mayolar bacak boylarının normalden daha uzun görünmesini sağlar. Koyu renklere sahip bir bikini altı ve desenli üst kombini ile bir göz yanılması yaratılabilir. Böylece dikkatler vücudun üst kısmına yoğunlaşır.

 

Atletik Vücutlular İçin Bikini Külot Seçimi Nasıl Yapılır?

 

Geniş omuzlara ve dar kalçalara sahip atletik vücutlu kadınlar için açık bikini modelleri ve ipli bikini modelleri vücutlarını daha estetik göstermesi itibariyle başlıca önerilen çeşitler arasında yer alır. Bunun yanı sıra ufak desenlere sahip modeller de seçilerek omuzların genişliğine zarafet kazandırılabilir.

Atletik vücuda sahip kadınların maskülen görünümden kaçınmak için vücutlarındaki kıvrımlara dikkat çekmeleri gerekir.  Düz ve koyu renkli parçalar yerine desenli ve açık renkli parçalar seçmek vücudu kıvrımlı göstermek için iyi bir illüzyon yoludur.

Pembe, turuncu ve kırmızı gibi sıcak renklerin atletik vücuda sahip kadınlara daha feminen bir görüntü kazandırmasının yanı sıra fırfır ve kurdele gibi detaylar da kombinlere zarafet katar. Atletik görünümün geri planda kalmaması içinse kalıplı üstler yahut spor bikini modelleri tavsiye edilir.

 

Büyük Beden Bikini Külot Modelleri Seçimi

 

Büyük beden bikini modelleri arayışında olan kadınlar için etekli bikini modelleri ve şortlu mayo başlıca tavsiye edilen türler arasındadır. Bunun yanı sıra tankini de rağbet gören bir çeşittir. Tankini, bir tank üst ve standart bikini altından oluşur. Etekli bikini ise kısa etekli, tankiniye benzer bir kumaştan yapılır. Şortlu mayo ise tankini yerine sadece altı şort özellikleri taşıyan mayo alt kısmıdır.

Tek parça mayolar özellikle göbek bölgesinde fazlalıkları olan kadınlar için tercih edilen bir modeldir. Astarlı tek parça mayolar ise vücudu toplar ve daha fit bir görünüm kazandırır. Göbek bölgesindeki fazlalıkları gizlemek içinse drapeli ya da kuşaklı mayo modellerini de tercih edebilirsiniz.

Göğüs bölgenizde fazlalıklarınız varsa transparan bikini modelleri gibi açık verebilecek parçalardan uzak durmanızda fayda var. Bunun yerine halterci kesim ya da V yaka kesimli mayo ve bikinileri tercih etmeniz daha doğru ve yerinde bir karar olacaktır. Buna ek olarak, A kesim eteğe sahip mayo ve bikini modelleri de kalça bölgesinde toplanan fazlalıkları kamufle etmekte başarılıdır.

Seçeceğiniz mayo ve bikinide desenlerin küçük boyutlu olmasına özen göstermelisiniz. Zira büyük desenler göz yanılmasına yol açarak sizi mevcut halinizden daha kilolu gösterir. Tercihinizi düz renkten yana kullanacaksanız ten renginize en yakın renkleri seçmeniz bir göz yanılmasına sebep olarak sizi daha ince gösterir.

Ön plana çıkarmak istediğiniz bölgelerinizi sezonun canlı ve rağbet gören renkleri üzerinden seçerek daha belirgin hale getirebilirsiniz. Bikini seçiminde ise bel bölgesine vurgu yapan yüksek bel alt parçaların tercihi daha doğru olur. Çünkü bel bölgeniz inceyse, kemerli yüksek bel bikinilerle oldukça şık görünebilirsiniz.

Ayrıca siyah rengin insanları olduklarından daha zayıf gösterdiği bilinen bir gerçektir. Fakat sırf bu yüzden büyük bedenleri kadınların kendilerini kısıtlamasına gerek yoktur. Burada önemli olan nokta, renkleri doğru yerlerde kullanıp ideal uyumu yakalamaktan geçer. Mesela mavi, lacivert, kahverengi ve mor, siyah renge alternatif olarak tercih edilebilecek renk tonları arasındadır. Bu renkleri kendi vücudunuzla uyumlu bir şekilde kombinlediğiniz takdirde plaj modasını kolayca yakalayabilirsiniz.

 

Cottonhill Bikini Külot Modelleri Fiyatları

 

Bikini fiyatları üretim malzemesi ve bikini markaları tarafından belirlenen ücret politikaları neticesinde değişkenlik gösterir. Bikini satın almak istediğiniz markanın ikonlaşmış yahut günümüzde fenomen olan bir marka olması durumunda, modellerin üretildiği malzeme kalitesiz dahi olsa fiyatlar pahalı olur. Bu yüzden kendiniz için ideal bikini arayışınızda vücudunuzla uyumuna dikkat ettiğiniz kadar markalar arasında bikini modelleri fiyatları üzerinden detaylıca karşılaştırma yaparsanız cebiniz açısından karlı çıkmanız daha olasıdır.

Kendinizi deniz-kum-güneş cennetinde bulmuşken giydiğiniz bikininin size sorun çıkarması, bütün hevesinizi kaçıracağı gibi toplu bir alan içerisinde olduğunuz için hiç istemeyeceğiniz görüntülerin ortaya çıkmasına dahi neden olabilir. Eğer kalitesiz malzemelerden üretilmiş bikini modellerini tercih ederseniz ya da eskimiş bikininizi olmayacağını bile bile giymeye devam ederseniz, sonunda neler olabileceğini şimdiden kestirebilmek mümkündür. Bu yüzden Cottonhill uygun fiyatlara sunduğu kaliteli ürünleriyle müşterilerine kucak açarak onların yardımına yetişir. Siz de bütün sene hayalini kurduğunuz yaz ayları için Cottonhill’in avantajlı bikinilerinden faydalanarak kazançlı çıkabilirsiniz. 2022 bikini modelleri ve daha nice kadın iç giyim ürünü için bu fırsatı kaçırmayın! Hemen https://www.cottonhill.com.tr/kadin-kulot-modelleri adresimizden tüm kadın külot modellerimize göz atın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR