ALT KATEGORİ
379,99 TL KDV Dahil
819,99 TL KDV Dahil
289,99 TL KDV Dahil
629,99 TL KDV Dahil
569,99 TL KDV Dahil
1.229,99 TL KDV Dahil
379,99 TL KDV Dahil
819,99 TL KDV Dahil
289,99 TL KDV Dahil
629,99 TL KDV Dahil
399,99 TL KDV Dahil
869,99 TL KDV Dahil
319,99 TL KDV Dahil
689,99 TL KDV Dahil
399,99 TL KDV Dahil
869,99 TL KDV Dahil
359,99 TL KDV Dahil
779,99 TL KDV Dahil
349,99 TL KDV Dahil
749,99 TL KDV Dahil
359,99 TL KDV Dahil
779,99 TL KDV Dahil
319,99 TL KDV Dahil
689,99 TL KDV Dahil
Toplam 30 / 68 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Sütyen Takımı Modelleri

 

Sütyen takımı modellerikadınların hayatında vazgeçilmez olmanın yanı sıra büyük bir yer kaplayan iç giyim ürünü olup birbirinden farklı renk ve tasarımlarla kullanıcıya sunulur. Hemen hemen her kadının kendi tarzına yönelik bir ürün bulabileceği sütyen takımı seçiminde vücut tipi, kumaş yapısı gibi önemli unsurlar vardır. Ayrıca tasarım noktasında da geniş bir skalaya sahip olan sütyen takımları; dantelli, straplez, fantezi gibi çeşitliliklere sahiptir. Siz de hem tarzınıza hitap eden hem de rahatlığı sonuna kadar yaşayabileceğiniz sütyen takımı modellerine Cottonhill aracılığıyla kolayca ulaşabilir, gardıroplarınızdaki çeşitliliği anında artırabilirsiniz.

 

Birbirinden Şık Sütyen Takımı Cottonhill’de

 

İç giyim alanında oldukça önemli bir yere sahip olan Cottonhill, kadınların kendini her an özgüvenli ve rahat hissetmelerini sağlayacak pek çok sütyen takımı modellerini sizlerle buluşturur. Günlük hayatta sıkça kullanılan sütyen takımları, kullanıcılarının yaşamında vazgeçilmez ve özel bir yere sahiptir. Görünümünde estetik bir fark yaratmak isteyen her kadının tereddüt etmeden koleksiyonuna ekleyebildiği bu parçalar, yumuşak dokularıyla da konforlu bir kullanım sunar. 
Her kadın, kendine özgü bir vücut yapısına sahiptir. Vücut yapısındaki bu farklılıklar ve değişimler, çeşitli iç giyim ürünlerinin seçim aşamasına da yön verir. Burada özellikle de boy ve kilo önemli bir etkendir. Bu nedenle kısa boylu kadınların öncelikli tercihi, göğüsleri daha dik tutan ve yukarı kaldıran modeller olur. Farklı renk ve desenleriyle Cohttonhill sütyen çeşitleri, rahat, estetik ve şık kombinler yapmanıza yardımcı olur. Sizler de ayrıcalıklı bir sütyen takımı arıyorsanız Cottonhill farkıyla kolayca ulaşabilirsiniz. 

 

Cottonhill Sütyen Takımı Seçimi ile İdeal Tarzınızı Yakalayın

 

İç giyim ürünlerini sadece kıyafetlerin altına giyilen parçalar kategorisinden çıkaran birbirinden estetik ve rahat pek çok ürün vardır. Bu ürünler, zaman içerisinde gelişerek kadınların ideal tarzını bulmasına katkı sağlar. 
Göğüslerin gelişim çağından başka bir deyişle ergenlik döneminden yaşlılığa kadar değişen tercihler, doğru model ve bedenin bulunmasına yardımcı olur. Özellikle ergenlik çağına yeni girmiş ve gelişim süreci devam eden kızlar için özel olarak üretilen pek çok sütyen takımı modeli bulunur. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise, bu gelişim süresi boyunca mümkün olduğunca konforlu, desteksiz sütyenler tercih edilmesidir. Bu modellere genellikle alıştırma sütyenleri de denebilir. 

 

Orta yaşlı kadınlarda da genellikle yaşın getirdiği sarkmalara karşı daha toparlayıcı, destekli sütyen takımları tavsiye edilir. Kadınlarda belli bir yaştan sonra vücut veya beden formunun değişmesi nedeniyle birbirinden farklı şık ve rahat pek çok toparlayıcı sütyen takımına Cottonhill ile kolayca ulaşmak mümkün. 
Sütyen takımı seçiminde vücut tipi kadar önemli olan bir diğer nokta da kullanılacak olan kıyafet türüdür. Kusursuz bir görünüm yaratmak isteyen her kadının dikkat edeceği bu durum, elbise yapı ve kumaşına göre değişir. Örneğin, özel günlerde sıkça tercih edilen saten elbiselerde genellikle dikiş izlerinin belli olmadığı düz sütyen takımı tercih etmek oldukça doğru bir karar olur. Bunun yanında, dekolteden vazgeçmeyen ve özgüvenli görünmeyi seven kadınların askısız kıyafetlerde straplez sütyen takımları tercih etmesi estetik bir görüntü yakalamayı kolaylaştırır.

 

Gündelik hayatında spora sık sık vakit ayıran kadınların birinci önceliği ise rahatlıktır. Bu nedenle, spor kıyafetlerin altına uygun olacak şekilde tasarlanan Cottonhill sporcu sütyen modelleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bu modeller genellikle desteksiz ve terletmeyen parçalardır. Aynı zamanda hareket kabiliyetini de engellemeyen konforlu modellerdir. Özellikle spor esnasında ağırlık kaldırırken, koşerken, mekik çekerken vb. gibi birden fazla bölgenizi, kaslarınızı çalıştırırsınız. Bu esnada rahatsız olmamalı ve sporunuza odaklanmalısınız. Sporcu sütyenleri de göğüslerinizi toparlayarak hareket halinizi maksimuma çıkarmanıza yardımcı olur.

 

Cottonhill Sütyen Takımı Modelleri

 

Cottonhill’de birbirinden farklı sütyen modellerine ulaşmak oldukça kolaydır. Gerek fantezi takımlar gerekse de spor takımlar konusunda hem detaylı bilgi alabileceğiniz hem de farklı seçimler yapabileceğiniz gibi kendinize beden olarak en uygun parçaları da kolayca seçebilirsiniz. 

 

Güzellik algılarının devamlı olarak değiştiği dönemlerde, insanlar daha çok estetik bir görüntü hedeflemeye başlar. Bu nedenle genel olarak daha büyük parçalar tercih edilir. Düşünülenin aksine bu hem sağlık hem de konfor açısından pek de doğru bir yaklaşım değildir.

 

Giydiğiniz andan itibaren içinde rahat edemediğiniz sütyen takımı hem duruşunuzda sorun yaratır hem de sizleri huzursuz eder. Vücudunuzu iyi tanıyarak göğüs ölçülerinize ve şekline uygun modelleri tercih etmeniz gerekir. En doğru tercihi yaparken sütyen beden tablosu gibi yardımcı olacak araçları kullanmalı ve es geçmemelisiniz.

 

Örneğin özel günlerde göz alıcı bir görüntü yakalamak isteyen her kadının öncelikli tercihi bralet sütyenlerdir. Bralet sütyen şık bir görüntünün yanı sıra rahatlığından da ödün vermeyenler için tasarlanır. Bu takımlar, yumuşak yapılarıyla hem rahat hem de estetik bir deneyim sunar. Bunun yanında abiye giysilerin içerisine sık sık tercih edilen özel üretim abiye sütyen takımları da dikkat çekici parçalardır. Aynı şekilde düğün, nişan gibi özel günlerde giyilen abiyeler için ayrıca kullanılan farklı sütyen modelleri vardır. Örneğin straplez elbiselerde daha rahat edebilmek için tercih edilen askısız sütyen modeli müthiş bir kurtarıcı rolü üstlenir. Kendinizi daha rahat hissettiğiniz gibi şıklığınızdan da ödün vermemenizi sağlar.

 

Dekolteli elbise modellerinde ise sıkça kullanılan yapışkanlı sütyen modelleri göz korkutucu olabilir. Fakat ilk denemeden sonra pratikliği ve toparlayıcı etkisinin sağladığı duruş, dekoltenizi daha özgüvenli taşımanıza yardımcı olur. Diğer modellerden biri straplez sütyen çeşitleridir. İnce tişört içlerinde özellikle sivri görüntü yaratmaz ve günlük  kullanıma uygundur. Şeffaf sütyen çeşitleri de dekolteli parçalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün çeşididir.

 

Her Tarza Hitap Eden Sütyen Takımları

 

Göğüs ölçüsü küçük olup sütyen takımları bulmakta zorlanan kadınlar olabilir. En küçük sütyen bedeni arayan kişilere kadar düşünülmüş modelleri vardır. Küçük göğüslere sahip olan kadınların, daha özgüvenli hissetmelerini sağlayan dolgulu sütyen çeşitleri, son zamanların en çok tercih edilen iç giyim parçalarıdır. Ancak dolgun göğüslere kavuşmanın hayaliyle satın alınan takımlar, yanlış tercih yapıldığında hayal kırıklığına uğratabilir. Bunun önüne geçmek için bedeninizi tanımanız ve ona göre seçim yapmanız oldukça önemlidir. Dolgun görüntüye sahip olmak için büyük beden takımlara ihtiyacınız yoktur. Dolgulu sütyen modelleri göğüslerinizin daha büyük gözükmesini sağlar.

 

Desteksiz sütyen ise cup kısmı boş olan bir sütyen çeşididir. Günlük hayatta kullanıma uygundur. Genellikle destekli sütyen modellerinden rahatsız olan kişilerin tercih ettiği bir modeldir. Destekli sütyen ise cup kısmının içerisinde bulundurduğu ped sayesinde daha toplu bir görüntü sağlar. Aynı zamanda göğüs arasında bulunan mesafeyi daha yakınlaştıran bir modeldir. Düzenli kullanım ile zamanla etkisi görülebilir.

 

Lazer kesim sütyen farklı fonksiyonlarıyla karşınıza gelebilir. Büyük beden sütyen kullanan kişiler için idealdir. Büyük göğüsü daha toparlayıcı göstermesini sağlar. Yoğun bir baskı ya da acı hissetmenize neden olmadan destek sağlar ve etkisi gözle görülür bir fark yaratır.

 

Bir diğer model ise balenli sütyen modelidir. Aslında sıklıkla karşımıza çıkan hatta dolaplarımızda en az bir tane bulundurduğumuz modeldir. Balenli sütyen göğüs altını kapsayan destekleyici demir çubuklara sahip modeldir. Plastikten de üretilen bu destek aracı gören çubukların olduğu modeli tercih etmeyen kişiler için de üretilen sütyen çeşitleri vardır.

 

Bunlardan biri de balensiz sütyen modelidir. Özellikle balenli model ile karıştırılır. Fakat aralarında önemli bir fark vark vardır. Balensiz sütyenler herhangi bir desteğe sahip değildir. Destek görevini kumaştan sağlar. Dolayısıyla balensiz sütyen modellerinde kumaşın ciddi bir önemi vardır. Toparlayıcı özellik sağlayan kaliteli kumaşlardan üretilen bir modeldir.

 

İşlevleri dışında piyasaya damgasını vuran ipli sütyen modelleri de sıkça tercih edilir. Gün içerisinden tutun en özel günlerde dahi kullanıma açık olan bu model daha kadınsı hissetmenizi sağlar. Görüntülerine de önem verilen sütyen takımlarının bir diğer parçası olan dantelli sütyen, görsellik açısından sizi yansıtan modeli seçtiğinizde kendinizi şımartmanıza yardımcı olur. Renk ve motiflerinin değişkenliğiyle sizi özel ve güzel hissettirir. 

 

Konforlu Tasarımlara Sahip Sütyen Takımı Modelleri

 

Günlük veya özel hayatta kişinin kendini en iyi ifade edebileceği yollardan biri giyim tarzıdır. Kendinizi daha iyi hissettiğiniz kıyafetleri giydiğiniz zaman kendinizi daha özgüvenli hissedebilirsiniz. İç çamaşırları da bu kapsamda kişinin kendini mutlu hissetmesini sağlayan kıyafet türlerindendir. İnsanlar tarafından genel olarak çok fazla önemsenmeyen iç giyim kıyafetleri de kişinin enerjisini etkileyen unsurlardandır. Kendinizi özel hissetmeye ve mutlu hissetmeye sütyen takımlarıyla başlayabilirsiniz.

 

İç çamaşırında maksimum sağlayabileceğimiz konfor gün içerisindeki aktifliğinizi artırmanıza yardım eder. Sütyen takımı modellerinin vücudunuzu sıkmamasını, kaşındırmamasını ya da yok gibi hissettirmesini isteyebilirsiniz. Örneğin, sütyen takmaktan hoşlanmıyor ya da rahatsız hissediyor olabilirsiniz. Yok gibi hissettiren silikon sütyen çeşitleri bu isteklerinizi karşılayabilen kullanışlı bir modeldir. Hatta kendi içerisindeki farklı çeşitleriyle kendinizi daha rahat hissettirecek modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Penye sütyen ise herhangi bir kaşıntıya yol açmadan kendinizi rahat hissetmenizi sağlar. Rahat hissetmek kadar görüntüde önemli bir noktadır. Toparlayıcı sütyen, aslına bakıldığında konfor açısından sizleri tatmin edebilecek bir modeldir. Fakat toparlayıcı olarak belirtildiği zaman sıkması, dar olması beklenilir. Ancak penye sütyenlerin esnek ve rahat bir kumaşa sahip olmasına rağmen toplayıcı etkisinin bulunması tercih edilmesinin bir numaralı nedenidir.

 

Kolay Kullanımı ve Bakımıyla Sütyen Takımı Çeşitleri

 

Sütyen takımı seçilmesi özen gösterilen bir konudur. Seçimine gösterilen özen kadar yıkanması ve temizliği konusunda da gereken özen gösterilmelidir. Sebebi ise sütyenlerin kolay yıpranabilmesidir. Sütyen takımının kalitesi yıpranma sürecinde oldukça önemli bir faktördür. Fakat yıkanma aşamasında iç çamaşırlarına özen gösterilmezse sütyende bulunan tel, çamaşır makinenizde çıkabilir. Herhangi bir yere takılıp sütyen takımınızda yırtığa sebep olabilir. Bunun için yapılacak basit bir çözüm vardır. Yıkama toplarıyla sütyen takımlarını yıkayarak herhangi bir tel çıkmasına ya da yırtılmasına mahal vermemiş olursunuz. Böylece sütyen takımlarınızı daha uzun süreli kullanarak maddi açıdan daha fazla masrafa girmezsiniz.

 

Sütyen takımı yıkanırken seçilen ayarlarda çok önemli bir unsurdur. Normal şartlarda sütyenlerin elde yıkanması önerilir. Yoğun tempolu bir hayatta ise bu mümkün olmayabilir. Bu nedenle sütyenlerin düşük derecelerde yıkanması gerekir. Sütyen takımları içerisinde kaç derecede yıkanması gerektiği belirtilir. Belirtilen dereceler ve kullanım talimatlarına dikkat edildiği sürece büyük bir sorun ile karşılaşılmaz.

 

Kullanılan deterjanlar ve renkleri temizlik aşamasında dikkat edilen diğer faktörlerdir. Takımlarınızın rengini karşıtırmamak için doğru renklerle birlikte çamaşır makinesine atmanız önemlidir. Deterjan faktörü ise nadir de olsa sorun yaratabilir. Kaliteli ve güvendiğiniz deterjanlar kullanarak sütyen takımlarını yıkamanız önerilir.

 

Sütyen Takımı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Sütyen takımı seçimi yapılırken; vücut yapısı, beden ve kumaş türü gibi dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Dikkat edilecek bu noktalar doğrultusunda her kadın bedeniyle bir bütün oluşturacak sütyen modelini kolaylıkla bulabilir. 
Sütyen takımı alırken, bir mezura yardımıyla öncelikle ölçülerinizi belirlemeniz gerekir. Doğru tercihi yapmak için kendi vücudunuzu tanımanız çok önemlidir. Sütyen ölçüleri doğru bilindiği takdirde daha kolay size yakışacak ürünü bulursunuz. Ardından alışveriş yapacağınız sitede yer alan ölçü rehberini kullanarak, almanız gereken sütyenin beden ve cup ölçülerini teyit edebilirsiniz.
Beden türünün yanı sıra push up, balconette gibi çeşitlenen sütyenler arasından da kendinize uygun olanı bulabilmeniz için vücut ve göğüs yapınıza hâkim olmanız gerekir. Çünkü yanlış türdeki bir sütyen kullanımıyla, göğüslerinize zarar verebilirsiniz. Vücut yapısı ve sütyen bedenleri türüne ek olarak, alacağınız ürünün üretildiği kumaş da oldukça önemlidir. Özellikle alerjik bir cilt yapısına sahip olan kadınların bu konuda daha hassas davranması gerekir. 

 

Sütyen takımı seçilirken, özellikle de sütyenin duruşunu etkileyen en önemli unsur askılardır. Bu parçalar, doğru modelin seçilip seçilmediği hakkında ipucu da verir. Olması gerektiği gibi ayarlanan sütyen askıları buna rağmen sıkıyor iz bırakıyor ya da çok geniş oluyorsa yanlış tercih yapılmış demektir. Bu nedenle sütyen takımı seçiminde özellikle askıların uygun olup olmadığı kontrol edilmelidir. Genel iç çamaşırı tercihinde olduğu gibi sütyen takımı seçilirken de pamuklu ürünlerden yana tercih yapılmalıdır. Siz de ihtiyacınıza ve tarzınıza yönelik birbirinden farklı sütyen takımı çeşitleri için Cottonhill’i inceleyebilir, beğendiğiniz ürünlere bir tıkla sahip olabilirsiniz.

 

Geniş Fiyat Aralıkları ile Sütyen Takımı

 

Sütyen takımı fiyatları; ürünün kumaşına, göğüste bıraktığı etkiye göre değişiklik gösterir. Örneğin saten kumaşa sahip sütyen takımları pamuklu sütyenlere kıyasla daha pahalıdır. Buna ek olarak toparlayıcı etkideki sütyen takımı modelleri klasik modellere göre yüksek ücrete tabiidir. Penye sütyen modelleri ise hemen hemen her bütçeye hitap ederek vazgeçilmez modeller arasında yer alır. Siz de bir sütyen takımı seçmeden önce beklentilerinizi belirleyerek hem ihtiyaçlarınızı giderebilir hem de bütçenizi koruyabilirsiniz.

 

En İyi Sütyen Takımı ve Giyim Markası Cottonhill!

 

Cottonhill markası aradığınız konforu ve şıklığı sizlere en üst kalite ile getirir. Beden konusunu her vücut tipine uygun olarak düşünerek üretilen sütyen takımı modelleri arasında bulunan farklı çeşitteki ürünlerle her zevke hitap eder. Her kadın için önemli bir parça olan sütyen takımı seçiminizde siz de Cottonhill aracılığıyla hem konforu hem de şıklığı yakalayabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek bir tıkla sipariş verebilir, aynaya mutluluk dolu bir gülümseme ile bakmaya başlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR