#heranseninle

 

1993 yılında İstanbul’da kurulan Favori Tekstil, Türkiye'de iç giyim sektörüne adımı ilk olarak erkek iç çamaşırları ile attı. Dünyada güncel trendi, uzmanlığı ve yaratıcılığı ile yakından; hissederek, Cottonhill Underwear markası ile yoluna devam eden Favori Tekstil, bugün kadın iç giyimde vizyonu ve üretim kapasitesi ile önde gelen üretici firmalar arasında yer alıyor.

25 yılı aşkındır yurtiçi ve yurtdışında, iş ortaklarımız ile markamızı son kullanıcı ile buluşturmaya, bilinirliğimizi arttırmaya, Asya, Afrika, Avrupa ve Türkiye Cumhuriyetleri'nde dünyanın uçtan uca birçok ülkesine ihracatımızı arttırarak ürünlerimizi ulaştırmaya devam ediyoruz.

Bugün, cottonhill.com.tr   üzerinden online perakende hizmetimiz ile ürünlerimizi size ulaştırma fırsatını bulmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Müşterilerimizin Mutluluğu Önceliğimiz

Kadın iç giyimi, kategorilerimiz arasında başta olmak üzere, fark yaratan tasarımlarımızı, zengin ürün yelpazemizi kalite ve uygun fiyat politikamız ile sizlere sunmaya devam ediyoruz.

 

Güvenli Alışveriş ve Kalite Garantisi

Veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Tüm ürünlerimiz yerli üretimdir. Ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı