ALT KATEGORİ
429,57 TL KDV Dahil
1.259,99 TL KDV Dahil
274,99 TL KDV Dahil
629,99 TL KDV Dahil
559,99 TL KDV Dahil
1.259,99 TL KDV Dahil
244,90 TL KDV Dahil
729,99 TL KDV Dahil
459,90 TL KDV Dahil
1.279,99 TL KDV Dahil
334,90 TL KDV Dahil
839,99 TL KDV Dahil
609,90 TL KDV Dahil
1.869,99 TL KDV Dahil
529,90 TL KDV Dahil
1.259,99 TL KDV Dahil
314,90 TL KDV Dahil
979,99 TL KDV Dahil
Toplam 30 / 368 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

En Uygun ve En şık Haliyle Çoklu Paket Külot Modelleri

 

Kadın çoklu paket külot modelleri farklı türler halinde satılarak kadınlar tarafından ilgiyle karşılanan ürünler arasında yer alır. Sevilen bir külot çeşidinin farklı renk seçeneklerini toplu halde sunan çoklu külotlar, uygun ücretleriyle kadınların yüzünü güldürmeyi başarır. Sadece tek bir modele ait külot giymeyi alışkanlık haline getirmiş kadınlar için çoklu paketler, geniş çeşit yelpazesiyle bu sorunu ortadan kaldırır. Cottonhill’in uygun fiyatlara sahip çoklu paket modelleri ile siz de bu rahatlığı yakalayabilirsiniz.

 

Farklı Tasarımlara Sahip Çoklu Paket Külot Modelleri

 

Çoklu paket külot modelleri; sade, puantiyeli, dantelli, kumaş gibi üretim malzemelerine sahip olmasının yanı sıra slip, string, brazilian ve hipster gibi farklı kesimlerde üretilerek kadınların beğenisine sunulur. Çoklu paketleri bu kadar beğenilen bir hale getiren şeyse, alışkanlık sahibi kadınlara bu külotları farklı renklerde tek paket içinde sunmasıdır. Üstelik toplu bir halde alındığı için ücret olarak da normale göre daha ucuz olması kadınları çeken başka bir etmendir.

 

Sade Çoklu Paket Külotlar

 

Sadelikten ödün vermeyen ve minimal alışkanlıklara sahip kadınlar için sade çoklu paket külot modeller ideal iç giyim parçaları arasında yer alır. Dantel gibi süslemelere ihtiyaç duymadan güzelliğini ortaya koymayı tercih eden kadınlar için sade modeller külot çeşitleri içinde sıklıkla kullanılan modeller arasında yer alır.

 

Puantiye Desenli Çoklu Paket Külotlar

 

Mevcut güzelliklerine puantiye detayı ile tatlı bir hava katmak isteyen kadınlar, iç giyim konusunda bunu puantiye desenli çoklu paket külot modelleri aracılığıyla yaparak ücret açısından da kar etmiş olur. Farklı renk ve puantiye detayına sahip bu külotlar çoklu paketler dahilinde kadınlarca ilgiyle karşılanır. Ayrıca tangalarda da kullanılan puantiye deseni, giyim tarzında fantezi bir görünüm sahibi olmak isteyen kadınlar için de idealdir.

 

Leopar Desenli Çoklu Paket Külotlar

 

Leopar desenli külotlar iç giyim konusunda biraz daha fantezi hevesi olan kadınların vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Leopar desenli çoklu paket külot modelleri sadece külot olarak değil, daha seksi bir görünüm sağlaması amacıyla tanga olarak da çoklu paketler dahilinde satılır.

 

Kumaş Türüne Göre Kadın Çoklu Paket Külot Modelleri

 

Çoklu paket külot modellerinde dantelli ve pamuklu olmak üzere iki kumaş türü kullanılır. Gelişen giyim teknolojisine uygun olarak iki kumaş türü de birbiriyle aynı külot modellerini başarıyla çıkarsa da görüntü itibariyle bazı farklar bulunur. Mesela, dantelli külotlar pamuklu külotlara nazaran fantezi ürün olarak görülürken, pamuklu külotlarda string ya da tanga gibi modellerin dışındaki çeşitler daha sade ve minimal bir görüntüye sahiptir.

 

Dantelli Çoklu Paket Külotlar

 

Pamuklu külotlardan daha marjinal bir görüntüye sahip olan bu model, dantelli çoklu paket külot modelleri halinde farklı renk ve kesimlerde sunularak ilgiyi üzerine çeker. Sadeliği kendine tarz olarak belirlemeyen ve daha değişik bir arayış içinde olan kadınlar için dantelli modeller idealler arasında yer alır.

 

Pamuklu Çoklu Paket Külotlar

 

Dantelli külot çeşitlerine nazaran daha sade bir görüntüye sahip olan pamuklu külotları tercih eden kadınların da sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Üstelik dantelli modeller kadar da fazla ürün çeşitliliğine sahip olan pamuklu çoklu paket külot modelleri farklı renk ve model yelpazesiyle kadınların tercih ettiği çeşitler arasında yer alır.

 

Modeline Göre Çoklu Paket Külot Modelleri

 

Kadın külot modelleri; slip, string, brazilian ve hipster gibi farklı kesimlere sahip modellerle ve çoklu paketler içerisinde kadınların ilgisine sunulur. Bu kesimlerin her biri kendine has bir hava taşımakla beraber, slip haricindeki diğer modeller, iç giyim tarzına daha seksi bir hava katmak isteyen kadınlar için vazgeçilmezdir.

 

Çoklu Paket Slip Külotlar

 

String gibi modellere göre daha sade ve minimal bir tarza sahip olan slip külotların, likralı kumaşı ile vücudu saran ve hareket kolaylığı sağlayan bir yapısı vardır. Üstelik slipler sadece külot olarak değil, boxer olarak da kadınların tercih ettiği bir modeldir. Sadelik ve konforundan ödün vermeyen kadınlara tavsiye edilen çoklu paket slip külotlar ilgiyle karşılanan modeller arasında yer alır.

 

Çoklu Paket String Külotlar

 

Kendine has kesimi ve sahip olduğu süslemeleriyle string modelleri kendini şımartmak isteyen kadınlar için ideal bir modeldir. Esnek yapısı ve marjinal görüntüsüyle çoklu paket string külotlar Cottonhill’de uygun fiyatlara alabileceğiniz ürünler arasında bulunur.

 

Çoklu Paket Brazilian Külotlar

 

Sahip olduğu dantel detayıyla güzelliğini taçlandıran brazilian külotlar, kadınlar tarafından ilgiyle tercih edilen bir model olup çoklu paket brazilian külot modelleri etiketiyle raflarda yerini alır. Farklı renkler üzerinde güzelliğinizi yansıtacak bu model kadınların en çok tercih ettiği modellerden biridir.

 

Çoklu Paket Hipster Külotlar

 

Lastikli, basic ve transparan gibi farklı türlerde üretilen hipster külotlar, görünüm itibariyle diğer modellerin bir karması gibidir. Eğer siz de iç giyim tarzınıza değişiklik katmak isterseniz çoklu paket hipster külot modelleri tercih edebilirsiniz.

 

Farklı Bel Yüksekliğine Sahip Çoklu Paket Külot Modelleri

 

Bel yüksekliği açısından külotlar yüksek bel ve normal bel olmak üzere ikiye ayrılır. Yüksek bele sahip külotlar, çoğunlukla normal bele göre rahat olduğu için kadınların tercih ettiği bir modeldir. Üstelik üretim aşamasında lazer kesim teknolojisinden geçmesi itibariyle giyildiğinde vücutta kesik izleri oluşturmaz.

 

Yüksek Bel Çoklu Paket Külotlar

 

Yüksek bel kesime sahip külotlar, görüntü itibariyle bikiniyi de andıran bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu uzunluk itibariyle kilolarından şikâyet eden ya da fazlalıklarını saklamak isteyen kadınların sıklıkla tercih ettiği, kurtarıcı özelliği bulunan bir üründür. Ancak bu ürünü giymek için illa ki kilolu olmanız gerekmez. Çünkü sahip olduğu sade yapısı ile yüksek bel çoklu paket külot modelleri fit kadınların da tercih ettiği modeller arasında yer alır.

 

Normal Bel Çoklu Paket Külotlar

 

Normal bel kadın külotları, tanım olarak yüksek bele sahip modelin dışında kalan tüm çeşitleri kapsayan türe verilen genel addır. Normal bel külotların çeşitliliği, üretildiği kumaş ve inceliği gibi kriterle göre değişkenlik gösterir. Çoklu paket piyasasının yaklaşık olarak %90’ını oluşturan normal bel çoklu paket külot modelleri, dantelli ve pamuklu olarak üretilebilir; string, brazilian, hipster, slip ve tanga gibi birçok kesim tarzlarına sahip olarak kadınların beğenisine sunulur.

 

Çoklu Paket Boxer Külot Modelleri

 

Çoklu paket boxer külot modelleri sade ve dantelli olmak üzere iki farklı çeşitte kadınların ilgisine sunulur. Kendine has bir kesime sahip olan boxer külotlar kadınlar tarafından ilgiyle karşılanmasının yanı sıra toplu paketler dahilinde de çok satanlar arasında yer alır.

 

Kadın Çoklu Paket Külot Çeşitleri ve Fiyatları

 

Çoklu külot paketleri fiyatları ürünün üretim malzemesine ve kalitesine göre değişkenlik gösterir. Buna ek olarak ürünü aldığınız markaya bağlı olarak da değişkenlikler görülebilir. Ayrıca çoklu paket içerisinde kaç külot olduğu da fiyatı değiştiren bir diğer etmendir. Cottonhill ise kadın çoklu paket külot çeşitleri arayışında olan kadınlar için en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunarak yardımlarına yetişir. Siz de ihtiyacınız olan ürüne bir tıkla ulaşarak Cottonhill ile alışverişin tadına varabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı