Külot Gruplarında

Paketli Ürün Fırsatlarını Keşfedin!

İademi Nasıl Yapacağım?


İade ve değişim işlemlerinde firmamız tüketiciyi koruma kanununa uygun hareket eder. Ürün kullanılmamış, orijinal ambalajı zarar görmemiş ve eksiksiz olmak koşuluyla orijinal faturası ile birlikte 14 gün içinde ücretsiz olarak iade edilebilir veya değişimi yapılabilir.


İade etmek istediğiniz ürünün kodu, adı, iade nedeni ve istenen diğer bilgiler iade talep formunda eksiksiz olarak doldurulmalıdır.


İade edilecek ürün giyilmemiş; ambalajı ve ürün zarar görmemiş olmalıdır.


Almış olduğunuz ürünleri, anlaşmalı olduğumuz kargo firması Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. 


Yurtiçi kargo müşteri numaramız: 317 449 961


Bu kodu kargo paketinin üzerine yazıp kargo görevlisine bilgi veriniz.


Yurtiçi Kargo dışındaki kargo firmaları ile gönderilen iadelerin kargo ücreti müşterimize aittir.


İade süreci nasıl işliyor?


İade edilmek istenen ürünün bilgilerini (Ürün adı-kodu) ve iade nedeni faturanın en alt kısmına not edilmelidir. İade edilmek istenen ürün uzman ekibimiz tarafından incelenir ve ürünün iade kurallarına uygun olup olmadığı araştırılır. İade onaylandığında ürün bedeli 10 iş günü içerisinde hesaba iade edilir.


Yapılan iadenin hesaba yansıması bankadan bankaya değişkenlik gösterebilir. Bankanın parayı müşteri hesabına yatırılması konusunda yaşanan gecikmelerden Cottonhill’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Eğer ‘Kapıda Nakit Ödeme’ yapıldıysa iade bedelinin iletilebilmesi için IBAN numarasının mutlaka iletilmesi gerekir.


Değişim ve iade yapılamayan ürünler nelerdir?


İç giyim alt çamaşırlarda (külot grubu), silikon sütyenlerde ve korselerde hijyen dolayısıyla iade veya değiştirme yapılmamaktadır.


İç giyim ve mayoda üst grup kullanılmamış olmak kaydıyla faturadaki tutar üzerinden iade yapılmaktadır.


Siparişimi iptal edebilir miyim?


Hazırlanıyor konumundaki siparişleriniz için müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz. Kargoya teslim edilen siparişlerde iptal sağlanamamaktadır.


İade başvurusu nasıl yapılır?


Cottonhill.com.tr üzerinden üyelik kaydı oluşturularak yapılan alışverişlerin iade talepleri kullanıcı girişi yapılarak oluşturulur.

 

Üyeliksiz gerçekleştirilen alışverişler için https://www.cottonhill.com.tr/iade-talep-formu linkindeki form doldurulmalıdır.

Çerez Kullanımı