CH10363105OK
ADET
156,87 TL KDV Dahil
719,99 TL KDV Dahil
CH10373105BR
ADET
159,90 TL KDV Dahil
739,99 TL KDV Dahil
CH10363105LV
ADET
156,87 TL KDV Dahil
719,99 TL KDV Dahil
CH10363105BR
ADET
156,87 TL KDV Dahil
719,99 TL KDV Dahil
CH10373105LC
ADET
159,90 TL KDV Dahil
739,99 TL KDV Dahil
CH10363105FM
ADET
156,87 TL KDV Dahil
719,99 TL KDV Dahil
CH10373105LV
ADET
159,90 TL KDV Dahil
739,99 TL KDV Dahil
CH10363105LC
ADET
156,87 TL KDV Dahil
719,99 TL KDV Dahil
CH10373105OK
ADET
159,90 TL KDV Dahil
739,99 TL KDV Dahil
CH10363105BG
ADET
156,87 TL KDV Dahil
719,99 TL KDV Dahil
CH10373105FM
ADET
159,90 TL KDV Dahil
739,99 TL KDV Dahil
CH10363105SY
ADET
156,87 TL KDV Dahil
719,99 TL KDV Dahil
CH10373105BG
ADET
159,90 TL KDV Dahil
739,99 TL KDV Dahil

Sporcu Sütyeni Modelleri ile Cottonhill, Sporda ve Her Zaman Sizinle

 

Sporcu sütyeni, spor aktivitelerinde özgürce hareket edebilmek ve vücut hatlarınızı koruyabilmek için önemli bir parçadır. Sporcu sütyeni kullanarak göğüslerinize destek sağlayabilirsiniz. Göğüs hareketlerinizi sınırlandırarak daha aktif bir egzersiz imkanı yakalarsınız. Rahat bir spor aktivitesi deneyimleyebilmek için Cottonhill’in zengin ürün yelpazesinden harika tasarımlara sahip sporcu sütyeni modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

 

Sporcu Sütyeni Neden Kullanılır?

 

Sporcu sütyeni, konforlu ve verimli geçmesi beklenilen bir sportif aktivite için önemlidir. Sporcu sütyeni, göğüslerinizi destekli bir şekilde tutarak hareket ve terleme ile oluşması muhtemel rahatsızlıkları önlemenize olanak sağlar. Sporcu sütyeni spor esnasında cooper bağlarının zorlanması sebebiyle oluşabilecek ağrıların önüne geçilmesi adına önemlidir. Sarkma ve rahatsız edici hareketlenmelerin en aza indirilmesi amacıyla sporcu sütyeni kullanımı tavsiye edilir.

 

Sporcu Sütyeni Kim Buldu?

 

Sütyen kullanımı, kadının sosyal tarihi ile ortak bir geçmişe sahiptir. Bugünküne benzer haliyle ilk bikini ve sütyenlerin tarihi, M.Ö. 14. yüzyıllara dek uzanır. Sütyenin ilk örneklerinden sayılabilecek bulgulara, M.Ö. 14. yüzyılda yaşamış olan Minos medeniyetinin günümüze ulaşan duvar resmi tasvirlerinde rastlanılır. Bu tasvirlerde kadın sporcuların sporcu sütyeni giydiği görülür. 

 

Yakın tarihimizde ise M.S. 16. yüzyıl başında Batı dünyasında görece daha zengin kadınların iç çamaşır tercihinde korselerin hakim olduğu görülür. Modern zamanlara gelindiğinde çağdaş sütyenlere daha yakından benzeyen iç çamaşırı giysiler ortaya çıkar. Bu modernleşme zamanlarında bazı kadınlar her ne kadar kaşkorse tercih etsede sütyenler korselerin yerini alır. 

 

Dünya savaşı sona erdiğinde ise Avrupa ve Kuzey Amerika'daki moda bilincine sahip kadınların çoğunun sütyen giymeye başladığı görülür. Sütyenler, bu coğrafyalardaki kadınlardan Asya, Afrika ve Latin Amerika'daki kadınlara dek ulaşır.

 

Sporcu Sütyeni Nasıl Olmalı?

 

Sporcu sütyeni, iç çamaşırı trendleri arasında olduğu kadar bir moda figürü olması sebebiyle de dış giyim için iyi bir tercihtir. Aralarından seçim yaparken yapacağınız sportif aktivitenin türüne ve göğüs ölçülerinize uyumlu olarak Cottonhill’in özelleştirilmiş sütyen modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

 

Cottonhill’in bayan sporcu sütyeni modelleri söz konusu kullanıcılara çeşitli ihtiyaçları doğrultusunda birçok seçenek sunar. Geniş göğüs ölçülerine sahip sporcular için büyük beden sporcu sütyeni tavsiye edilir. Görece daha küçük beden ölçülerine sahip olan ancak daha dolgun göğüs görünümü isteyen sporcular, pedli sporcu sütyeni ya da dolgulu sporcu sütyeni kullanımını tercih edebilir.

 

Destekli sporcu sütyeni modelleri, göğüslerini rahat bir şekilde sıkıştırmak ve daha sıkı göğüsler ile spor yapmak isteyen sporcular için tavsiye edilir. Geniş beden ölçülerine bağlı olarak daha etkin bir tutuş bekleyen sporcuların ise tercihlerini yüksek destekli sporcu sütyeni modellerinden yana kullanmaları tavsiye edilir.

 

Ortalama göğüs ölçülerine sahip kadın sporcuların yoğun sportif aktiviteleri sırasında pamuklu sporcu sütyeni giymeleri yeterli olur. Ancak C cup ve üzeri göğüs ölçülerine sahip sporcuların balenli sporcu sütyeni giymeleri kişisel konforları için yerinde bir tercihtir.

 

Sporcu sütyeni yalnızca bir spor salonu kıyafeti ya da bir sportif giyime özgü değildir. Kadın sporcu sütyenleri, günlük yaşamınızda da şık ve kendinize has kombinlerle kullanabileceğiniz şahane parçalardandır. Örneğin şık kombinlerinize eşlik edebilecek fermuarlı sporcu sütyeni kullanım kolaylığı, geniş renk ve model seçeneğiyle size eşsiz bir tarz katar.

 

Beyaz sporcu sütyeni modelleri, gündelik ya da sportif aktivitelerinizde vazgeçilmez bir giysiniz olmaya adaydır. Bu çeşit çeşit sporcu sütyenleri arasında pamuklu sporcu sütyeni modellerini tercih ederek terlemeden özgürce hareket edebilmenin, koşup enerjinizi atabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz. 

 

Cottonhill Sporcu Sütyeni Özellikleri

 

Cottonhill sporcu sütyeni, sportif faaliyetlerinizde sizlere rahat bir kullanım olanağı sunar. Şık tasarımları ve farklı renk seçenekleriyle birçok sporcu sütyeni modeli mevcuttur. Cottonhill ürünleri ile sportif egzersizleriniz daha konforlu hale gelerek estetik bir dokunuş kazanır. 

 

Cottonhill sporcu sütyenleri, pamuklu yapısı, kaliteli dikişleri ve geniş renk yelpazesiyle her beden göğüs ölçüsüne hitap eder. İster balenli, ister balensiz tercih edebileceğiniz pek çok ürüne sahip olan Cottonhill ile siz de daha iyi bir spor deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Cottonhill Sporcu Sütyeni Fiyatları

 

Sporcu sütyeni fiyatları, ürünün kumaş türüne ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Örneğin düz pamuklu sporcu sütyenleri daha uygun fiyatlıyken, balenli ve içi pedli modeller daha yüksek fiyata sahiptir. Bunlara ek olarak bazı markaların özel seri olarak ürettiği sporcu sütyenleri de normal sezon ürünlerine kıyasla daha pahalıdır. Siz de birbirinden güzel modeller arasından ihtiyacınıza ve tarzınıza uygun olan parçayı Cottonhill aracılığıyla hemen bulabilirsiniz.

 

Özgür Kadınların Spordaki Tercihi Cottonhill Spor Giyim Ürünleri

 

 

Doğru kıyafetler sizin en iyi şekilde görünmenize ve hissetmenize yardımcı olur. Cottonhill, kullandığı kumaşların kalitesi ve sektörel tecrübesi ile kadın iç çamaşırında öncü bir konumdadır.  Cottonhill, kadın iç giyimindeki tecrübesi sebebiyle birçok çeşidi size daha uygun fiyatlara sunar. Bütçe dostu seçenekleriyle Cottonhill sporcu sütyenleri, farklı ihtiyaçlarınıza hitap eder.

 

Pamuklu ürünlerindeki zengin renk tercihi, fermuarlı şık tasarımları ile her bütçeye uygun fiyatlarıyla Cottonhill sporcu sütyenleri sizlerle!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı