ALT KATEGORİ
339,99 TL KDV Dahil
739,99 TL KDV Dahil
184,99 TL KDV Dahil
399,99 TL KDV Dahil
249,99 TL KDV Dahil
589,08 TL KDV Dahil
229,99 TL KDV Dahil
499,99 TL KDV Dahil
289,99 TL KDV Dahil
629,99 TL KDV Dahil
184,99 TL KDV Dahil
399,99 TL KDV Dahil
349,99 TL KDV Dahil
749,99 TL KDV Dahil
279,99 TL KDV Dahil
599,99 TL KDV Dahil
229,99 TL KDV Dahil
499,99 TL KDV Dahil
349,99 TL KDV Dahil
749,99 TL KDV Dahil
289,99 TL KDV Dahil
629,99 TL KDV Dahil
289,99 TL KDV Dahil
629,99 TL KDV Dahil
349,99 TL KDV Dahil
749,99 TL KDV Dahil
349,99 TL KDV Dahil
749,99 TL KDV Dahil
339,99 TL KDV Dahil
739,99 TL KDV Dahil
349,99 TL KDV Dahil
749,99 TL KDV Dahil
289,99 TL KDV Dahil
629,99 TL KDV Dahil
289,99 TL KDV Dahil
629,99 TL KDV Dahil
339,99 TL KDV Dahil
739,99 TL KDV Dahil

En Özel Gecelerinizin Olmazsa Olmazı: Jartiyer Takım Modelleri

 

Jartiyer takım olarak üretilen modeller, zarafet ve tutkuyu bir arada sunan ürünlerdir. Bu ürünler kadınların kendilerini ön plana çıkarmasını sağlayan seksi tasarımlara sahiptir. Fantezi giyim kategorisinde kadınların oldukça tercih ettiği bir ürün olan jartiyer takım, farklı tasarımları sayesinde her kıyafet ile rahatlıkla kullanılabilir.

 

Ayrıca jartiyer takım, kadınları olduğundan daha fit ve zarif hissettirerek, her bedene uyum sağlayacak şekilde üretilir. Gece ve günlük kullanımlarınıza uygun modelleri bulunan jartiyerler, pembe, siyah, ten rengi ve beyaz gibi renk seçenekleriyle herkese hitap eder. 

 

Birbirinden Şık Jartiyer Takım Modelleri Cottonhill’de

 

Jartiyer takımlar, kadınların ten renkleriyle uyumlu olan renk skalası oldukça geniş ve geçmişten günümüze kadar özellikle çorapları yukarıda tutmak için kullanılan ürünlerdir. Özellikle gelinlik, abiye ve özel kıyafetlerin altına giyilebilen kadın jartiyer modelleri kadınların zarifliğini ve çekiciliğini ön plana çıkarır.

 

Son zamanlarda moda dünyası, kadınların giyim anlayışını değiştiren farklı modeller barındıran bir camiadır. Moda akımları, özellikle kadınların tarzlarını öğrenmesi konusunda yol gösterici nitelikler taşır ve her kadının kendi stilini yaratmasını sağlar. Tek bir giyim tarzına ayak uydurmak zorunda olmayan kadınların birden fazla stilleri olabilir. Farklı stillere sahip kadınların iç giyim konusunda da doğru parçalar seçerek rahat hissetmeleri amaçlanır. Bu durumda özellikle kıyafetin temel yapı taşı olan iç giyim kategorisinde pek çok seçenek mevcuttur.

 

Jartiyer takımları eski zamanlardan günümüze kadar gelen kadınların kullanmaktan vazgeçemediği kadın iç giyim modelleridir. Her bedenden kadının kullanabileceği bedenlerde üretilen ve farklı tarzlara sahip olan jartiyer takım kendini özel hissetmek ve bulmak isteyen kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bayan jartiyer takımı modelleri arasında kadınların kendilerini ayrıcalıklı hissedeceği transparan ve dantelli pek çok seçenek mevcuttur. Kadınların ilgiyi üzerlerinde hissedeceği bu jartiyer takım modelleri özenle tasarlanarak kadınlar ile buluşturulur. Siz de aynaya baktığınızda kendinizi daha özel hissetmek, hislerinizi gözler önüne sermek için tercih edebileceğiniz jartiyer takım modellerine Cottonhill aracılığıyla bir tıkla ulaşabilirsiniz. 

 

Jartiyer Takım Nasıl Giyilmeli?

 

Jartiyer takım giyerken dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan biri, bedeninize uygun bir ürün satın almanızdır. Jartiyer giyerken öncelikle çorap giyilmeli, jartiyer takılmalı ve stripe adı verilen kopçaları iliklenmelidir. Daha sonra en üste külot giyilmelidir. Özellikle dış mekânda olduğunuz zamanlar da tuvalete gitme konusunda sıkıntı yaşamamak için külodu en son giymeniz gerekir. Aksi takdirde kopçalarını açmakla uğraşmak zorunda kalırsınız. 

 

Cottonhill Jartiyer Takım Çeşitleri

 

Jartiyer takım çeşitlerinin; beyaz, kırmızı, siyah ve mavi renklerde üretilenleri kadınların sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer alır. Farklı renk ve tipleri bulunan jartiyer modellerinin özellikleri de ürüne göre değişiklik gösterir. Diğer yandan dantel detaylı jartiyer takımları vamp bir görünüm elde  etmenizi sağlar. Bunların yanı sıra jartiyer takım modellerinin, polyester, saten ve benzeri kumaşlardan üretilen herkese hitap eden çeşitleri mevcuttur.

 

Çoğunlukla beyaz jartiyer takım ve kırmızı jartiyer takım modelleri kadınların beğenerek ve sıklıkla tercih ettiği alternatiflerdir. Diğer renklerde üretilen jartiyer takım modelleri arasında bacakları saran jartiyer çoraplarına da yer verilir. Jartiyer çoraplar ile beraber kullanılan jartiyer çeşitleri gece kullanıma uygun kıyafetlerle ve geceliklerle birleştiğinde daha işlevsel bir kullanım imkânı sunar. Çünkü takım jartiyer sayesinde çoraplar düşmez ve siz yürüdükçe aşağı inmez.

 

Jartiyer Takımlarıyla Şehvetin Renklerini Keşfedin

 

Kırmızı jartiyer takım modelleri farklı beden aralıkları dikkate alınarak üretilen iç giyim parçalarıdır. Dolayısıyla büyük beden fark etmeksizin bütün kadınların kullanabilmesi için tasarlanan danteli jartiyer takım herkese hitap eder. Ayrıca renginden dolayı hem seksi görünmenizi sağlar hem de özel gecelerinizin sıradan geçmesini engeller. Böylece kırmızının göz alıcı ve harekete geçirici özelliği sayesinde cesur bir gece yaşayabilirsiniz.

 

Kırmızının yanı sıra beyaz jartiyer takım modeli de kadınların tercih ettiği diğer bir üründür. Beyaz jartiyer modeli, masumiyeti ve saflığı ortaya koyan genelde gelinliklerin altında kullanılır ve partnerinizle yaşayacağınız en özel anlarınızın başlangıcında size güven verir. Beyazın asilliği sayesinde kendinizi en özel gecenizde daha güvende hissederek, saflığınızı ortaya koyabilirsiniz.

 

Siyah jartiyer takım ise cesur ve asil görünümüyle özellikle beyaz tenli kadınlarda daha çekici bir görünüm yakalanmasını sağlar. Kontrast oluşturan beyaz ten ve siyah renkli jartiyer partnerinizin gözünde sizi kadınsı ve daha zarif gösterir. Açık renk kıyafetler dışında her renk ile uyumlu olması daha fazla tercih edilme sebebidir. 

 

Konforlu Tasarımlara Sahip Jartiyer Takım Modelleri

 

Konforu ve şıklığı bir arada sunan jartiyer takım modelleri sayesinde rahatınızdan ödün vermeden çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Kırmızı jartiyer takım renkli, işlemeli ve dantelli modeller arasında en çok tercih edilen alternatiftir. Yalnız kırmızı değil her renkte hem dantelli hem de işlemeli pek çok ürün grubu bulunur. Ayrıca hem danteli hem de işlemeyi ve aksesuarı bir arada bulunduran ürünler de mevcuttur.

 

Kullanım rahatlığı sunan ve görsel zevkinize hitap eden büstiyer jartiyer takım modelleri de her giysinizle uyum sağlar. Kullanım alanının geniş olması sebebiyle pek çok kıyafetle kullanabilir ve gün içinde hem konforu hem de şıklığı aynı anda yaşayabilirsiniz. Kullanım alanınıza göre pek çok çeşidi bulunan jartiyer takım alternatifleri seksiliğin dışında şirin ve masum bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar için fırfır detaylarına sahip olarak da üretilir.

 

Diğer yandan dominant bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar için de keskin çizgilerle tasarlanan jartiyer büstiyer takım seçenekleri mevcuttur. Giydiğiniz andan itibaren oldukça rahat olacağınız bu jartiyer takım modelleri vücudunuzun da rahat edeceği kumaşlar kullanılarak üretilir. Ayrıca özel aksesuar ve kumaşlar kullanılarak imal edilen jartiyer seti alternatifleri sayesinde batma hissi yaşamaz ve rahat kumaşlardan üretilen jartiyerin keyfini gün boyu çıkarabilirsiniz.

 

Özellikle saten kumaşlardan üretilen jartiyer takım çeşitleri yumuşak olması ve vücut hatlarınızı ön plana çıkarmasıyla gözde olan parçalardandır. Son zamanlarda ilgi odağı olan bu ürünler, tutkuları daha belirgin hale getirmek için transparan olarak da üretilir. Diğer yandan hem zarif hem de elit görünmek isteyen kadınlar için taşlarla süslenmiş modelleri de bulunur. 

 

Kolay Kullanımı ve Bakımıyla Jartiyer Takım Çeşitleri

 


Kolay kullanımı ve bakımıyla kadınların severek kullandığı jartiyer takım çeşitleri, kadınları özel hissettiren iç çamaşırları arasında en çok tercih edilen modellerdir. Jartiyer takım hem büyük beden hem de diğer bedenlere özel olarak tasarlanır. Pek çok çeşidi olan destekli jartiyer takım genellikle özel gecelerin kadın fantezi jartiyer modelleri arasında yer alır.

 

Diğer yandan destekli jartiyer takım modellerinin kadınların göğüs kısmını olduğundan büyük gösterme özelliği vardır. Bu sayede partnerine unutulmaz bir gece yaşatmak isteyen kadınlar özellikle destekli jartiyer takım alternatifini tercih eder. Diğer yandan deri jartiyer takım modelleri hem göz alıcı hem de oldukça seksi olan parçalardır. Büstiyer ile kullanıldığında da oldukça çekici ve zarif bir görünüme kavuşmanızı sağlar.

 

Fonksiyonel Jartiyer Takım Modelleri

 

Günlük kullanımda hem rahatlığı hem de gün boyu çekici olmayı seven kadınların tercih ettiği iç çamaşırı listesinin başında gelen jartiyerler, cinsel bir amacı varmış gibi görünse de tek kullanım amacı bu değildir. Özellikle çorabın kaymasını engelleyen kopçaları sayesinde sık sık etek ve benzeri kıyafet kullanan kadınların giymeyi tercih ettiği jartiyer takım, sıradan bir iç çamaşırıdır. Takım halinde olan jartiyerlerin yanı sıra tek başına satılan modellerini de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Jartiyer takım öncelikle kadınlara kendilerini rahat hissettirmek için üretilen parçalardır. İşlevsel ve konforlu ürünler olan jartiyer takım modelleri kadınların beğenisine sunulan nadide ve seksi ürünler arasında yer alarak, özel gecelerin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çorapları ile satışa sunulan bu modellerde öncelikle çorap kısmı giyilmeli daha sonra kemer, büstiyere bağlanmalıdır. Çorabın tutturulmasına yardımcı olan parçalara stripe adı verilir ve hem önde hem de arkada iki tane olacak şekilde toplam dört adet stripe ile tutturulur.

 

Jartiyer takım modelini eşsiz kılan en önemli unsur kadınların bedenlerine göre yaptıkları seçimlerdir. Fiziksel özelliğinizi göz önünde bulundurarak seçim yaparsanız, gün boyu rahat bir şekilde hareket etme kabiliyetine sahip olursunuz. Ayrıca pantolon seçiminde olduğu gibi jartiyerde de düşük ve yüksek bel jartiyer çeşitleri bulunur. Üzerine giyeceğiniz elbise ya da kıyafete göre yüksek veya düşük bel modellerden uygun olan birini seçebilirsiniz.

 

Cottonhill Jartiyer Takım Seçimi ile İdeal Tarzınızı Yakalayın

 

Jartiyer takım modelleri, oldukça yeni ürün skalasına sahip iç giyim modelleri arasında modaya uygun pek çok alternatife sahiptir. Özel tasarımlarla üretilen takımlar kadınların iç giyim konusunda özel ve iddialı hissetmelerini sağlar. Jartiyer büstiyer takım, en fazla tercih edilen jartiyer takım modelleri arasındadır.

 

Jartiyer büstiyer takım mevsimlere uygun olarak üretilen hem klasik hem de farklı tarz çeşitlere sahiptir. Hem klasik hem de rengarenk seçenekleriyle her tarzda kadına hitap eden parçalardır. Böylece, farklı tarzlarda üretilen jartiyer takım seçenekleri sayesinde bütün kadınlar kendilerini özel hissederek öz güvenli bir şekilde bütün zarafetlerini ön plana çıkarabilir.

 

Jartiyer takım modelleri ilk etapta akla nostaljik olarak gelse de günümüzdeki moda anlayışına yeni bir nefes olarak damga vurur. Her zevke ve bedene göre pek çok seçenek sunan kadın jartiyer  modelleri yeni trend iç giyim ürünleri arasında yerini alır.

 

Kadın jartiyer modelleri tercihinde bulunan dantel, işleme, aksesuar ve benzer elemanlar sayesinde jartiyeriniz daha göz alıcı olur ve jartiyerinizin albenisi yükselir. Hem işlevsel hem de şık jartiyer takım modelleri her kıyafet ile uyumu yakalamanızı sağlar.

 

Jartiyer Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Jartiyer takım görünüş olarak oldukça seksi bir iç giyim ürünüdür. Ancak önemli olan jartiyer takım modelinin gün boyu vücudunuzdaki o seksi görünümü korumasıdır. Vücudunuzu iyi bildiğiniz sürece bu modeller ile hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Aksi takdirde uyumlu olmayan parçaları seçerseniz vücudunuz hoş olmayan bir görünüme kavuşur. Bundan dolayı üzerinize en uygun jartiyer takımı almanız gerekir. Jartiyer takım alırken dikkat etmeniz gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

 

• Bedeninize oturan bir ürün almanız gerekir. Kendi bedeninizden küçük bir model tercih ederseniz, jartiyerin sıktığı noktalardan vücudunuz taşar ve sizi normalden daha kilolu gösterir.

• Büyük bedenli bir jartiyer takım tercih edilmesi seksi olmaktan uzak bir görünüm sergileyerek, bol ve oturmayan bir duruşa sahip olunmasına neden olur.

• Dantelli ve silikonlu jartiyer çorap çeşitlerini, kilosu fazla olan kadınların tercih etmemesi önerilir. Silikon veya dantel çorapları esnek olmadığı için bacakları saran kısımlar taşar.

• Vücudunuz bir bütün gibi durması, göğüslerin daha dik ve dolgun görünmesi için büstiyer jartiyer takım tercih edilmesi önerilir. Bu sayede hem daha çekici hem de daha sıkı bir vücut görünümü kazanılır.

• Daha çekici görünmek ve farklı bir tarza sahip olmak için file kumaştan veya transparan tülden üretilen bir jartiyer tercih edilebilir.

• Partnerinizi heyecanlandırmak veya baştan çıkarmak istiyorsanız kırmızı veya koyu renklerde jartiyer satın almalısınız.

 

Jartiyer takım modellerini günlük yaşamınızda tercih ederek partnerinizle plansız bir şekilde de sıcak dakikalar ve beklenmedik anlar yaşayabilirsiniz. Doğru bir jartiyer takım giyerseniz, partnerinize karşı her zaman daha seksi ve göz alıcı bir görünüme sahip olacak ve çok daha sıra dışı bir izlenim yakalayacaksınız.

 

Geniş Fiyat Aralıkları ile Jartiyer Takım Çeşitleri

 

Jartiyer takım fiyatları büyük beden ve normal beden modellerinde değişkenlik gösterebilir. Büyük beden jartiyer takım modelleri özel olarak tasarlanan ürünlerdir. Bundan dolayı hem kullanılan  aksesuar ve işlemeler hem de materyaller açısından fazla ürün kullanılır bu da fiyat aralıklarına yansır.

 

Diğer yandan kadınların göğüs ve kalça kısmını toparlayan ve dikleştiren jartiyer takım, kadınları daha seksi ve çekici gösterir. Tasarım, özel işlemelere sahip ve kaliteli kumaştan yapılan jartiyer takım fiyatları, düz modellere göre daha yüksek meblağlara sahiptir. Hemen hemen her iç giyim markasının ürettiği jartiyer takımların fiyatları markaların ücret politikasına göre de çeşitlenir.

 

Bu noktada tercih edeceğiniz jartiyer takımın özel koleksiyon ürünü olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Çünkü özel koleksiyon ürünleri, normal bir şekilde piyasaya sürülen ürünlerden bir tık daha pahalıdır. Bu noktada her kadının dolabında en az bir tane jartiyer takım modeli olması gerektiği için siz de kendinize ve bütçenize en uygun modeli biraz araştırma yaparak kolayca bulabilirsiniz. Kendinize ve bedeninize olan güveninizi destekleyecek olan bu ürünlerden tarzınıza hitap edenleri Cottonhill aracılığıyla bulabilir, dilediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek siz de bütçenize uygun alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

 

En İyi Jartiyer Takım ve Giyim Markası Cottonhill!

 

Jartiyer genellikle çorap ve iç çamaşırı takımı ile birlikte satılır. Bacağınızda nasıl ve nerede durmasını istiyorsanız çorabı o noktaya kadar çekerek kullanabilirsiniz. Ancak çorabın dizin biraz üzerinde olması tavsiye edilir. Jartiyer takımı giydiğinizde çorabınızın kaymaması için külotla ya da string ile bağlanan bir ip mevcuttur. Süper kahraman baskılarından hayvan figürlerine ve güzel mücevherlere kadar, dilediğiniz desen ve renkte jartiyer takım seçebilirsiniz. Genellikle kadınlar, çekici ve seksi, dantelli ve kırmızı renkli jartiyerleri tercih eder.

 

Cottonhill en iyi jartiyer takım modellerini kadınların beğenisine sunar. Siyah renkli kadın jartiyer takım modeleri en çok tercih edilen alternatifler arasında yer alır. Çoraplarınızı tutan, eteklerin ve elbiselerin altına rahatlıkla giyebileceğiniz bu modeller, belinize tam oturarak belinizin olduğundan daha ince görünmesini sağlar.

 

Destekli modeller sayesinde de göğüs kısmınız incelir. Böylece giydiğiniz elbiseler ve diğer kıyafetleriniz üzerinizde daha şık durur. Jartiyer takım kategorisinde bulunan geniş ürün yelpazesine sahip Cottonhill sayesinde siz de kendinize en uygun jartiyer modelini kolaylıkla seçebilirsiniz.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR