ALT KATEGORİ
114,90 TL KDV Dahil
419,99 TL KDV Dahil
189,99 TL KDV Dahil
419,99 TL KDV Dahil
99,90 TL KDV Dahil
379,99 TL KDV Dahil
179,99 TL KDV Dahil
389,99 TL KDV Dahil
99,90 TL KDV Dahil
379,99 TL KDV Dahil
114,90 TL KDV Dahil
419,99 TL KDV Dahil
179,99 TL KDV Dahil
389,99 TL KDV Dahil

Kadın Fantezi Giyim İçin Göz Alıcı Modeller Cottonhill’de

 

Kadınları daha çekici ve cazibeli gösteren kadın fantezi giyim ilk olarak 18. yüzyılda cadılar bayramı, maskeli balo gibi etkinliklerde, çeşitli festival ve karnavallarda ortaya çıkmıştır. Fantezi kostümlere olan yoğun ilgi, fantezi giyimin insan yaşamına girmesini sağlamıştır. Bu sayede özellikle iç giyimin tüm çeşitlerinde fantezi tasarımlara yer verilmiştir. Kendine özgü auraya sahip her kadın doğru kıyafet seçimleri ile çekiciliğini en güzel şekilde yansıtmak ister. Fantezi giyim ürünlerinde kullanılan malzemeler ve farklı aksesuar destekleri sayesinde her bayan arzu ettiği görünüme rahatlıkla kavuşabilir.

 

Kadın fantezi giyim içeriğinde gecelik, vücut çorabı, büstiyer, külot, jartiyer gibi farklı çeşitlerde iç giyim ürünlerine rastlanır. Kadın fantezi giyim parçaları en özel anlarda güzel görünmenize katkı sağlamasının yanında kumaş kaliteleri ile rahat hissetmenize, farklı tasarımları ile iddialı duruşlar yakalamanıza,  farklı renk ve model seçenekleri ile de teninizle ve vücut tipinizle uyumlu seçimler yapmanıza imkân tanır. Siz de birbirinden şık fantezi giyim ürünlerine https://www.cottonhill.com.tr/ aracılığıyla bir tıkla ulaşabilirsiniz.

 

Birbirinden Çekici Kadın Fantezi Giyim Modelleri

 

Fantezi giyim denilince dantelin, satenin ve dekoltenin yer aldığı ve sınırları aşan modelde iç çamaşırları akla gelir. Şık ve çekici olmada en az dış giyim kadar önemli olan iç giyim, kadın fantezi giyiminin en iddialı kategorileri içerisinde yer alır. Günlük olarak kıyafetlerin içinde ya da özel günlerde kullanılabilen bu parçalar konforu ve albenisi yüksek, iddialı pek çok model çeşidine sahiptir.

 

Fantezi iç giyim ürünleri farklı kumaş yapıları ile yaz, kış her mevsim için uygun seçimler yapmanızı kolaylaştırırken, beden çeşitliliği ile de her kiloda kullanıcının rahatlıkla tercih edebileceği modellerden oluşur. Kadın fantezi iç giyimi içerisinde yer alan gecelikler yatak kıyafeti olarak tasarlandığı için genelde bol kesimlidirler ancak dar ve şeffaf olan modelleri de vardır. 

 

Pamuk, saten, tül, penye, naylon gibi kumaşlardan oluşan geceliklerde dantelden, deriden ve metalden oluşan süslemeler kullanılabilir. Geceliklerin askılı, askısız, kollu, kolsuz, boyu kısa veya uzun modelleri çoğunlukla kırmızı, beyaz, siyah, fuşya ve pembe gibi renklerdedir. Gecelikler tanga, g-string ve jartiyer gibi parçalarla zenginleştirilerek kullanıcılara istediği parçayı kullanma ve cinsel yaşamına renklilik katma imkânı tanır. 

 

Kadın fantezi iç giyim iki ya da daha fazla parçadan oluşan takım şeklinde olan modellerin yanı sıra kullanım rahatlığına göre tasarlanmış, sıra dışı tarzlarda tek parça külot ya da sütyen modelleri de bulunur. Kadın fantezi giyimi içerisinde yer alan külotlar, özel bölgesi açık, incili, zincirli, dantelli gibi tasarımları ile sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Hoş ve çekici görünümü sağlayan sütyen külot takımları genellikle benzer modeller olsa da her kadındaki benzersiz güzellikte duruşu sayesinde kadınlara kendini özel hissettir. 

 

Yıllar boyu günlük ve özel kıyafetlerin altına tercih edilmiş jartiyer takımlar kadın fantezi giyiminin seksi iç giyim parçalarındandır. Çorap ve bele takılan lastiklerden oluşan jartiyerler kıyafetin gücünü artırdığı gibi özel anlarınızı unutulmaz kılar. Aynı zamanda transparan ve vücudu tamamen saran vücut çorapları ile file çoraplar kadın fantezi giyimindeki seksi parçalardandır. 

 

Fantezi iç çamaşırı kadınlar için kıyafet içerisinde toparlayıcı olarak ya da gecelik yerine başlı başına kıyafet olarak kullandığı parçalardandır. Kombinezonlar da iç çamaşırı grubunda yer alarak saten ya da ipek kumaş yapıları ile dış kıyafete astar vazifesi görebilirken bazen de tercihe göre gecelik yerine kullanılabilir. Kombinezonlar geceliklerle çok fazla karıştırılsa da kulanım amacıyla geceliklerden ayrılır. Askılıdırlar ve boyları diz üstünde biter. Bazı modelleri detaylarından ve kumaşından dolayı fantezi giyim içerisinde sayılabilir.

 

Büstiyerler genellikle ceket ya da elbise altına giyilen, askılı, askısız çeşitleri olan fantezi giysiler içindedir. Arkadan ya da önden bağlamalı modellerinin yanı sıra klipsli modelleri de vardır. Kadın fantezi giyimi içinde yer alan ve etek boyu oldukça kısa olan büstiyerler dış kıyafetle bütünlük sağlaması için jartiyerlerle kullanılır.

 

Kadın Fantezi Giyim Modelleri Özellikleri

 

Bayan fantezi iç giyim parçaları renk, desen, kumaş özellikleri ve modelleri ile genelde kullanılan iç giyim ürünlerinden farklıdır. Fantastik orijinal tasarımlardan ve farklı kostümlerden oluşan kadın fantezi giyim ürünleri, heyecanlı bir cinsel hayat ve partnerini çekiciliği ile etkilemek isteyen tüm bayanlara hitap eder. 

 

Gecelik, vücut çorabı, babydoll, jartiyer, bazı meslek ve hayal kahramanlarının kostümleri gibi pek çok çeşit model bayan fantezi iç giyim çekici kılar ve bu parçalara ilginin yoğunlaşmasına sebep olur. Saten, ipek, tül gibi kadın vücudunun güzelliğini en güzel şekilde yansıtan kumaşlardan oluşan geceliklerin tasarımları normal geceliklere göre daha iddialıdır. Siyah, pembe, kırmızı, fuşya gibi renklerden oluşan bu parçaların dar ve şeffaf olan modellerinin yanı sıra bol kesimli olan modelleri de mevcuttur.

 

Kadın fantezi iç giyim içinde dantelli, ipli, şeffaf ya da espri içeren yazı baskılı külotlar çokça tercih edilen ürünlerdendir. Ayrıca külotlar yıllar içerisinde değişim geçirmiş ve daha ince yapılı, kıyafet üzerinde belli olmayan tarzlarda üretilmiştir ve bu modeller farklı isimler almıştır. Tanga, g-string gibi isimlerle ortaya çıkan bu modeller kadın fantezi giyiminin ilgi gören ve sıklıkla tercih edilen parçaları arasına girmiştir.

 

 Fantezi iç giyimleri içerisinde yer alan sütyen modelleri normal sütyenlerden farklı bir tasarıma sahiptir. Fantezi kadın giyimi kategorisinde yer alan sütyen modellerinde taşlı süslemeler yer alır ya da bazı modellerin dokumasında renkli iplikler kullanılır. Göğsü tamamen açıkta bırakan modellerin yanı sıra transparan olan çeşitleri de vardır.

 

Kadın fantezi giyiminde kadın güzelliğini en iyi şekilde yansıtan babydolller etek kısmı göğüsten itibaren genişleyen ve ön tarafı açık bir tasarıma sahiptir. Omuzdan askılı ve boyları kalça hizasına kadardır. Beyaz, siyah, kırmızı, pembe renkleri fazlaca tercih edilir.

 

Başta deniz kıyafeti olarak tasarlanan mayokiniler, daha sonraları iç çamaşırı olarak üretilmiş ve böylelikle kadınların istekleri karşılanmıştır.  Mayolardan faklı olarak karın ve sırt bölgeleri daha açık tasarlanmış ve sentetik kumaşlardan üretilmiştir. Her tür renk ve desen çeşitliliği ile kadın fantezi giyimine destek veren ürünlerdir.

 

Seksi iç çamaşırları içerisinde yer alan kostümler çeşitli meslek dallarını, hayali film kahramanlarını ya da sevimli hayvan figürlerini yansıtan şekilde tasarlanmıştır. Kadın fantezi giyim sevenlerin bu kategoride en çok tercih ettiği kostümler seksi karakterlerin yansıtıldığı modellerdir. Kostümler başa takılan bir taç ya da bandaj ve mini etek kullanımı ile ön plana çıkar. Bazı aksesuarlarla da desteklenerek modeller çeşitlendirilir.

 

Kadın fantezi giyiminde yer alan model çeşitleri XS den 4XL ye kadar pek çok farklı beden alternatifleri sunar. Takım olarak satılan ürünlerin tamamlayıcı parçaları da istenilen bedene göre ayarlanır. Ayrıca esnek yapılı olan bu ürünler vücutla kolay uyum sağlar ve hareket özgürlüğünü sonuna kadar sağlar. 

 

Fantezi kıyafetleri tamamlayan fileli çoraplar ince çoraplardan farklı bir tarzdadır ve her tür kıyafetin altına giyilebilir. Diz altı modellerinin yanında jartiyerlerle kullanılan modelleri de mevcuttur. Kadın fantezi giyiminde kullanılan vücut çorapları iç giyim ürünü olarak da kabul edilir. Çünkü bazı vücut çorabı modelleri genital bölgeyi, göğsü ve kalçayı açıkta bırakacak şekilde tasarlanmıştır. 

 

Kadın Fantezi Giyim Ürünlerinde Kullanılan Malzemeler

 

Kadın fantazi giyim de çokça tercih edilen likralı kumaşların %96 gibi büyük bir oranı pamuktan oluşur. Geri kalan kısmı oluşturan malzeme, esnekliği sağlayan elestandır. Böylelikle vücudun şekline uyum sağlayabilen fantezi giysilerle hareket özgürlüğünde sıkıntı yaşamaz, rahat edebilirsiniz. Ayrıca çekiciliği artıran, vücudu daha hoş gösteren saten, tül, ipek gibi kumaş cinsleri de kadın fantezi giyiminde sıklıkla kullanılır.

 

Tül içi gösteren transparan özelliğinden dolayı geceliklerde, külotlarda ve sütyenlerde kullanılır. Dantel işlemelerle birleşen tül gecelikler bayanlar için mükemmel modellerdir. Tül geceliklerin askılı kısa olan modellerinin yanı sıra uzun yırtmaçlı modelleri de vardır. Saten ise kışkırtıcı ve vücudu göz alıcı bir şekilde yansıtmayı sağlayan bir kumaştır. Bundan dolayı satenden gecelikler fazlaca talep gören kadın fantezi giyim modellerindendir. Saten geceliklerin kalça üzerinde, dizde ya da ayaklara kadar uzun modelleri bulunur.

 

Kadın fantezi giyim ürünleri monoton giden gece hayatına renk katmak isteyenlere hitap ettiği için kullanılan kumaşlarda, eklenen aksesuarlarda ve kullanılan renklerde bu durum göz önünde bulundurulur. Örneğin seksi iç çamaşırı takımları tercih edilen suni deri seksiliği ön plana çıkaran bir kumaş çeşididir. Bunun için özellikle sıra dışı ve sınırları zorlayan modeller oluşturmak için kadın fantezi giyimlerinde sıklıkla kullanılır. 

 

Ayrıca derinin yanı sıra kırmızı rengin modellerde sıklıkla görülmesinin sebebi kırmızının kadın vücudunda en güzel ve en çekici duran renk olmasıdır. En klasik bir külot ve sütyenden oluşan bir takım, kırmızı renk ile muhteşem görünebilir. Kırmızının büyüsü yılbaşına da yansımış özellikle yılbaşında kırmızı iç çamaşırı giymek bir gelenek halini almıştır.

 

Kadın fantezi giyiminde inci, zincir gibi malzemeler de kullanılır. Külotların özel bölgesinde inciler, tangalarda kullanılan inci ve dantel detayları cazibeyi artırmak için kullanılan detaylardır. Tanga külotlarda kullanılan kumaş çeşidi saten ya da tüldür. Jartiyelerde genellikle kullanılan kumaş türü transparan, deri, file ve danteldir. Geceliklerde de sıklıkla likra polyester karışımı, saten, transparan, dantel kumaşlar malzeme olarak kullanılır.

 

Kadın fantezi giyimi içerisinde yer alan vücut çorapları tülden ya da fileli kumaştan üretilir. Boydan boya vücudu sıkıca sarar ve pantolon ya da elbise altına giyildiğinde kıyafetin daha düzgün durmasını sağlar. Kadın fantezi iç giyim ürünleri ipek, tül, saten gibi kumaşlardan üretilir. Bu ürünler, kumaş çeşitleri ile vücutta konforu en iyi şekilde sağlarken pembe, siyah, kırmızı ve beyaz renkleri ile de göz kamaştırır.

 

Kadın Fantezi Giyim Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 

Kadın fantezi giyim ürünleri satın alırken vücudunuza uyumlu olması, kusurlu bölgelerinizi gizlemesi öncelikle göz önünde bulundurmanız gereken bir özelliktir. Doğru seçilen fantezi çamaşırları vücudunuzla mükemmel bir şekilde bütünleşirken kendinizi çok daha güzel ve özel hissetmenizi sağlar. Örneğin göğüs ve bel bölgeniz kalın ise jartiyerlerle beraber takım olan büstiyerler daha uygun olacaktır. Ayrıca toparlayıcı sütyenler göğsü iri olanlar için idealken dik ve dolgun görünen göğüsler için de yukarı doğru itici ve dik tutucu özelliğe sahip sütyenler daha uygun olur.

 

Kadın fantezi giyimi satın alırken dikkat edilecek bir diğer husus konforu sağlamasıdır. Nefes aldıran ve terletmeyen kumaşa sahip fantezi giysiler kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Konforu sağlamayan fantezi giysiler gün boyu rahatsızlık verebileceği gibi özel günlerdeki performansı da olumsuz etkileyebilir.

 

Kadın fantezi giyim parçaları satın alırken beden ölçülerinize göre tercihte bulunmanız da çok önemlidir. Fantezi kıyafetlerde vücut hatlarının ortaya çıkması amaçlanır fakat vücudu çok fazla sıkan parçalardan da kaçınmak gerekir. Vücudu belli oranda saran ve vücut hatlarıyla uyumlu fantezi giysileri seçmek kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar.

 

Kadın fantezi giyim parçaları ile daha güzel görünmenin bir diğer yolu ten renginize uygun olan parçaları tercih etmenizdir. Mavi, fuşya, pembe ve saks tonlarındaki parçalar beyaz tene sahip bayanlar için daha uygunken, buğday tenli kadınlara da sarı, turuncu, kırmızı, gülkurusu ve lila renkleri daha çok yakışır. Esmer teni olan bayanlar için de kırmızı, mavi, bordo, mor renklerindeki kadın fantezi giyim ürünleri tavsiye edilebilir.

 

Tüm kıyafetlerde önemli olduğu gibi kadın fantezi giyimi ürünlerinin de kaliteli olması önemlidir. Satın alacağınız ürünün dikişlerinin kıyafetin üzerinden belli olmaması, kullanılan boyanın ve kumaşın sağlıklı olması ürünün kalitesi hakkında bir fikir verebilir. Kalitesi önemsenerek satın alınan fantezi giysilerini uzun süre kullanabilirsiniz. Ayrıca vücutta kaşıntı, kızarıklık, tahriş gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız. 

 

Kıyafetlerin altında tercih edeceğiniz kadın fantezi parçaları satın alırken renk uyumu önemlidir. Giyeceğiniz elbisenin modeli ve rengiyle uyumlu fantezi çamaşır tercihiniz içinize giydiğiniz parçanın görünme riskini ortadan kaldırır. Dar kıyafetlerde şekillendirici ve toparlayıcı özellikteki kadın fantezi giyim tercihiniz ile fazlalıklarınızı gizleyebilir, çekici ve hoş görünebilirsiniz. İnce dokulu elbise ile giyeceğiniz fantezi giyim parçası satın alırken de dikişleri belli olmayan modellerden seçmeniz uygun olur.

 

Kadın Fantezi Giyim Fiyat Aralıkları Nelerdir?

 

Kadın fantezi giyim fiyat aralıkları, bu ürünlerin modellerinin ve markalarının farklı olmasından kaynaklanır. Fiyatları belirleyen diğer hususlar ürünün kalitesi, kumaş özellikleri, tasarımı, kullanılan materyaller, renk gibi özelliklerdir. Kadın fantezi giyiminde her bütçeye hitap eden fiyat aralıkları mevcuttur. 

 

Dikkat çekici, tasarımları çılgın olan modeller kadın fantezi giyime yön verir ve fiyat olarak daha yüksek olabilir. Birden fazla parçayı içeren ve takım şeklinde satılan fantezi ürünlerin tek satılan parçalara göre fiyatı daha yüksektir. Ayrıca özel olarak tasarlanmış kostümler, aksesuarlarla desteklenmiş tüm parçalar fiyat olarak daha yüksektir. İstediğiniz tarzda ve aradığınız fiyatta cinsel fantezi kadın iç giyim ürünlerine Cottonhill aracılığıyla bir tıkla ulaşabilir, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR