Hakkımızda

1993 yılında İstanbul’da kurulan Favori Tekstil; sektöründe bayan iç giyim, bayan fantezi iç giyim,  pijama ve penye grupları imalat ve toptan satışında faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz çalışma sistemimiz ile ihtiyaçlara en hızlı şekilde cevap vermek üzere kurulan fabrikamızda gelişmiş teknolojilerin kullanımı ve uygulanan başarılı satış ve pazarlama teknikleri ile yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.

Favori Tekstil olarak, COTTONHILL markamız ile bayan iç giyim, pijama ve penye gruplarını, iç ve dış pazarlardaki parakende satışı yapan firmaların beğenisine sunmaktayız.

Yenilikçi anlayışımız, müşteri portföyümüzü iyi tanımamız, çok çeşitli ürün yelpazemizle kaliteyi, uygunluğu ve estetiği fiyat politikalarımızla birleştirerek iç ve dış pazarlarda her zaman rakiplerimizden bir adım önde olduk ve olmaya da devam edeceğiz.

Her geçen yıl pazar payımızı artırarak yoluna devam eden COTTONHILL markamız ile yüksek hedeflerimize hızla ilerlemekteyiz. Ortadoğu, Afrika, Avrupa, Rusya, Türki Cumhuriyetler gibi birçok bölgede COTTONHILL markalarını sizlerle tanıştırmanın haklı heyecan ve gururunu duyuyoruz.

 

MİSYONUMUZ;

Hizmet verdiğimiz sektörde , teknolojinin getirdiği tüm imkanları uygulayarak kaliteli ürünler üreterek ürün çeşitliliği ile rakiplerinin her zaman bir adım önünde olan, yenilikçi bakış açısı ile sürekli kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden,  iş veren olarak çalışanlarının haklarına saygılı, alanında nitelikli çalışanlar yetiştiren, uygun fiyat politikası ile kaliteli üretimi kendine ilke edinmiş Alanında lider konumda olan iç ve dış pazarlardaki müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında teslim anlayışı karşılayan ve memnuniyetlerini her daim önemseyen bir kuruluşuz.

 

VİZYONUMUZ;

İç ve dış pazarda COTTONHILL markasının bilinirliğini yüksek seviyede tutmak. İç ve dış pazardaki pazar payımızı arttırmak bu alanda hizmet veren parakende firmalarını cottonhill markası ile tanıştırmak.